petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk Yavru Çıktı Nasıl Bir Beslenme Programı Uygulamalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MERT BUTAY tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. MERT BUTAY

MERT BUTAY Member

Beğenileri:
    0
    Benim beyazlar nihayet ilk yavruyu çıkardı yuvadan sesler geliyor anne ilgileniyor herhangi bir mama bu tarz bişey yapmam gerekiyormu?

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    hergün mama yapıp verebilirsiniz yavru saglıklı ve iri olur

3. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    sağlıkla büyüsünler inşallah. ben bldırcın yumurtasını kaynatıyorum( normalde olabilir ama bütün yumurta sıcak yaz günlerinde fazla geliyo ziyan oluyo) bebe büsküvisi,irmik,havuç,salatalık hepsini rendeleyip kafesin içine koyuyuyorum.anne yiyip,yavruların ağzına kusuyor. yalnız havalar sıcak mama 5-6 saatten fazla kalmasın. birde hergün yapma 2 güne bir yapabilirsin karışıma ceviz,elme filan eklemiştim ama benimkiler sevmedi. duruma göre sende gözlemleyip malzeme eksiltip,ekleme yapabilirsin.sularını hergün değiştir.

#3 falinak, 23 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 23 Temmuz 2014
  4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Gözünaydın benimde ilk yavru 2 gün önce çıktı mama sebze takviyesi vitamin eksik olmasın yeterli.

Sayfayı Paylaş