Karadeniz Pet

ilk yavru çıktıııı, ne yapmam gerek acil ?

İbrahim AKSU

Paylaşımcı Üye
mehrabalar ilk yumurta çatladı yavru çıktı, daha önceden böyle bi tecrübem yok, benim yapmam gereken bişey varmı ?

dostum sen çık bir gez dolaş. kuşları rahatsız etme anne besler

Birer gün aralıklarla mama yaparsan daha iyi olur yavrusu oldugu için anne güçsüz kalıcak yavruyu beslemekden. birer gün aralıklarla hadta gerekırse hergun yapkı gereklı gucu kazanabilsin.

Birer gün aralıklarla mama yaparsan daha iyi olur yavrusu oldugu için anne güçsüz kalıcak yavruyu beslemekden. birer gün aralıklarla hadta gerekırse hergun yapkı gereklı gucu kazanabilsin.

o zaman hergün mama vermeye çalışıcam, teşekkürler

Yavru çıktıkdan 2 saat sonra kontrol et kursak dolu mu beslemiş mi?

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ellemiceksin zaten boynunun altında bi kese vardır 2 tane yanda sarı ve şiş ise kursak doludur göz ile görülür :)

tmm bunu yapabilirim :)

Resim çekebilirsen daha faydalı yorumlar alabilirsin bence..

dostum tecrübesizsen hiç dokunma bakmada kafese

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

yem su koy yeter bu sıra rahatsız etme

dostum tecrübesizsen hiç dokunma bakmada kafese

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

yem su koy yeter bu sıra rahatsız etme

evet en doğrusu bu galiba, şuan mama hazırlıyorum onu vericem

mama tarifini yazarmısınız

çok şey karıştırmıyorum çünkü yemiyorlar, şuan havuç, haşlanmış yumurta, mısır unu, irmik, birde ülker hero baby sütlü ballı irmikli bebekler için olan toz var ondan katıyorum

Mısır unu irmik havuç kuru ekmek içini çek yada etimek ufala lapa olmasın yetrr

yarım haşlanmış yumurta biraz iç kabugu soyulmus yumurta kabugu yarım havuc az pirinç unu karsıtır yükle kusa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:17 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

az birazda bebe bisküvisi

yaptığım mama sizce yeterli değil mi ne eklemem gerekir, bebe bisküvisi karıştırınca pek sevmiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

arkadaşlar diğer yavrular ne zaman çıkar bilgi verebilirmisiniz ? teşekkürler

yaptığım mama sizce yeterli değil mi ne eklemem gerekir, bebe bisküvisi karıştırınca pek sevmiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

arkadaşlar diğer yavrular ne zaman çıkar bilgi verebilirmisiniz ? teşekkürler

yavru varsa tatlı şeyler eklemeyin unutmayın içerde su içemiyorlar hayvanlar..

Geri