Karadeniz Pet

ilk yavru geldi (bi Masallah i eksik etmeyin lütfen)

sakin kusunuzu rahatsiz etmeyin yuvaligi falan degismeyin sadece rahatsiz etmeyin o guzel bi sekilde yavrusunu buyutecekdir yavru isteyen herkese yavru alir insallah ben dahil

Teşekkürler:) amin inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim Arkadaşlar dün yeni dogan bebegi net görmemiştim bu gün gordum ayakları iki yana ayrık yeni doğduğu icin normal midir? Çarpık bacak olmasini hic istemem aynen su resimdeki gibi ayakları bu benim kusum degil ama ayaklari ayni bu resimdeki kus gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:38 -->-> Daha önceki mesaj 07:59 --

Biliyorum cok soru soruyorum ama bise deyin bu yavrunun sağlığı için önemli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:02 -->-> Daha önceki mesaj 08:38 --

Yardim edecek yok mu?

Merak etmeyin normal bu şekilde bu durması . Ayağını kontrol edemiyor ki düzeltsin. :D Ayrıca anne beslediği için mide büyür , mide büyüdüğü içinde ayaklar istemsiz açılır. Paranoyak olacaksınız bu gidişle..:D

Merak etmeyin normal bu şekilde bu durması . Ayağını kontrol edemiyor ki düzeltsin. :D Ayrıca anne beslediği için mide büyür , mide büyüdüğü içinde ayaklar istemsiz açılır. Paranoyak olacaksınız bu gidişle..:D

Bunu duymak icimi rahatlattı demekki normalmis ayaklari kucuk ayrintilardan cok supheleniyorum galiba haklısınız:)

OdYP75.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

gvayet normal maşallah kursakda dolu

OdYP75.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

gvayet normal maşallah kursakda dolu

Tesekkurler ama bu benim kuşum degil:) ben benimkileri cekemiyorum diye internetten bulup koydum ayaklari aynıydı çünkü ama bizimkininde dolu olmali her 15 dk da bir bagirmaya basliyor erkek kusum hemen girip dişiyi besliyor oda hemen uavruya yediriyor bu cok hoşuma gidiyor Insallah hicbir sorun cikmadan saglikli bir sekilde büyürler