Karadeniz Pet

ilk yavru geldi :)))

veysel boz

Meraklı Üye
ilk yavru az önce geldi inanılmaz derecede mutlu oldum :) :) :) ilk tecrübem keyfim yerine geldi gerçekten herkesin tatması gereken bi duygu. 10 dakikada bir ciyaklıyo bi sıkıntısı olabilir mi

Son düzenleme:
evet gerçedende çok güzel bir duygu.aynı şeyleri ayın 7.de bende yaşadım.bugün ayın 15 i ve 4 tane yavrumuz var.2 tane yumurta kaldı çıkacak.bu gecede 5.sini bekliyorum.evet annesi karnını doyururken cıyak cıyak cıyaklıyorlar :) çok güzel bir ses.Allah her isteyene nasip etsin.

Son düzenleme:
Maşallah.
Gözünüz aydın.
Sağlıkla büyüsünler.

evet gerçedende çok güzel bir duygu.aynı şeyleri ayın 7.de bende yaşadım.bugün ayın 15 i ve 4 tane yavrumuz var.2 tane yumurta kaldı çıkacak.bu gecede 5.sini bekliyorum.evet annesi karnını doyururken cıyak cıyak cıyaklıyorlar :) çok güzel bir ses.Allah her isteyene nasip etsin.

oh oh maşallah allah daha çok versin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

Maşallah.
Gözünüz aydın.
Sağlıkla büyüsünler.

inşallah sağolun uğur bey çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun üstad.

Maşallah gözün aydın çok sevindim sağlıkla yeme düşer inşaallah

Haydi gözün aydın. Bereketli olur inşallah.. Mama istiyordur annesinden veya yerken ses çıkarıyordur. Günde 1-2 defa kontrol amaçlı bakarsın, fazla rahatsız etme.

yavaş yavaş talaş atmaya başlıyayımmı abi anne sıkıntı çıkarırmı

Geri