petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk yavru ne zaman çıkacak ?!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ozan Demir tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ilk yumurta bu bayram arife günü geldi ve suan 7 yumurtam var bu takvime göre ilk yavru ne zaman çıkar acaba ?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sanırım ay sonuna cıkabilir dostum.

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Cem bey birde su sorunum var bi önceki kuluçkada anne baba mama yemediğinden yavru tam gelişemedi 30 günlük olduğunda 20 günlük gibiydi ve kaybettik şimdi bu kuluçkada rahat 4-5 yavru çıkacak gibi ben bu babaya mamayı nası yedireceğim sevdireceğim ?

4. Mete Aytun AYDIN

Yaklaşık olarak 20 günde çıkmaya başlar. Bir 30 günde büyümesi için dersek. toplam 50 günde delikanlı olur :D

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    İns ilk kuluçkam gibi olmaz 7 yumurta çok zorlıcak dişiyi şimdiden halsiz hayvan vitamin veriyorum takviye için birde son 2 gündür baba yuvaya girmeye başladı anne daha önce almıyordu :D

Sayfayı Paylaş