petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ilk yavrumuz geldi,Maşallah

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba arkadaşlar bir çiftimin ilk kuluçkası 4 yumurta yaptı,21.günü bugun olarak akşam kontrol ettim,bir baktım yumurta çatlamış ve küçük yavru annenin altındaydı,tedirgin oldum hareket etmedi,sonra hareketlendiğini görünce rahat ettim,kuluçkada iken hiç yumurta Kontrolü yapmadım,sanırım pazar Gününe kadar net belli olur,hangisi çıkacak veya çıkmayacak rahatsız etmeyi düşünmüyorum,
    Çiftlerinden yumurta bekleyip yavru sahibi olmak isteyen tüm Arkadaşlara bu güzel duyguyu yaşamalarını gönülden diliyorum.
    Sağlıcakla kalınız.Maşallah eksik etmeyiniz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

Resim ekleyemedim,Dişi izin vermiyor

#1 Cihan UYĞUR, 5 Mart 2015
    Son düzenleme: 5 Mart 2015
  2. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Çok sevindim :) aynısını yaşıyoruz cihan bey. Benim de ilk yumurta pazartesi 21. Günde geldi. Ama benim başka gelmedi :/
    Hayırlı olsun inşallah tüyleri kadar ömürleri olur.

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşk ediyorum Furkan bey,yani yumurtları kontrol etmedim ama ikisi Şeffaf gibiydi,1 tane daha bekliyorum,inş sizinkilerden de çıkar,bakalım nasıl büyüyecekler keratalar:)

4. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Masallah kuslarinizada yavrularinizada bizdede iki yavru var ilk kuluckada son yumurta 20 sindeydi bakalim daha ne kadar cikacak

5. Yusuf TATLI

Yusuf TATLI New Member

Beğenileri:
    0
    Masallah bol yavrulu gunler herkese bende de uc disinin altinda 1, 4 ve 5 yavru 12 yumurta var hayirlisi artik

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Maşallah.Gözünüz aydın.Allah sağ salim büyümelerini nasip etsin.Ömürleri uzun olur İnşallah.

7. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşk ediyorum arkadaşlar inş hepimizin kuşlarının sağlıklı yavruları olur ve büyürler,yavru bekleyen herkese nasip olsun.

8. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Masallah Cihan bey, cok sevindim. Darisi diger yavrularin basina insallah...

9. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah abi. Darısı başımıza. Benimkinde de 5 yumurta vardı günü geldi ilkinin çıkmadı. Kontrol ettim boşları aldım 3 tane kaldI. Ama maalesef bana öyle geliyor ki embriyo iken ölmüşler. Zavallı dişim kendini heder etti. Keşke çıksalarda annelik duygusunu yaşasa. Maşallah kuşlarınıza. Darısı başımıza...

10. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Allah gönlüne göre versin maşallah :) hayırlı olsun günde bir kez kontrol et acemilik sonuçta besliyor mu beslemiyor mu ? Hem Alışsın anne senin bakmana

11. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Hakan bey saolun tşk edıyorum aynı Duyguları yaşamanız dileğimle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:44 -->-> Daha önceki mesaj 08:43 --

Kardeşim inş en kısa zamanda yavruların olur ve buyutursun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:45 -->-> Daha önceki mesaj 08:44 --

ALLAH Razı olsun,Ercan bey sizin yavrularınızda inş hep sağlıklı olurlar,tmm kontrol edeyim,inş besler

12. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    allah aneyli babeyli büyütsun :) maşallah abi darısı başıma inşallah :)

13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ooo Süper haber aklıma Kurtlar vadisi geldi demedim mi İbrahim Dediniz Fikret Bey dediniz :)

14. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Amin kardes saolasin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:18 -->-> Daha önceki mesaj 12:17 --

Ustam senin kalp temizmis, saolasin

Sayfayı Paylaş