Karadeniz Pet

Ilk yavrumuz geldi,Maşallah

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar bir çiftimin ilk kuluçkası 4 yumurta yaptı,21.günü bugun olarak akşam kontrol ettim,bir baktım yumurta çatlamış ve küçük yavru annenin altındaydı,tedirgin oldum hareket etmedi,sonra hareketlendiğini görünce rahat ettim,kuluçkada iken hiç yumurta Kontrolü yapmadım,sanırım pazar Gününe kadar net belli olur,hangisi çıkacak veya çıkmayacak rahatsız etmeyi düşünmüyorum,
Çiftlerinden yumurta bekleyip yavru sahibi olmak isteyen tüm Arkadaşlara bu güzel duyguyu yaşamalarını gönülden diliyorum.
Sağlıcakla kalınız.Maşallah eksik etmeyiniz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

Resim ekleyemedim,Dişi izin vermiyor

Son düzenleme:
Çok sevindim :) aynısını yaşıyoruz cihan bey. Benim de ilk yumurta pazartesi 21. Günde geldi. Ama benim başka gelmedi :/
Hayırlı olsun inşallah tüyleri kadar ömürleri olur.

Çok sevindim :) aynısını yaşıyoruz cihan bey. Benim de ilk yumurta pazartesi 21. Günde geldi. Ama benim başka gelmedi :/
Hayırlı olsun inşallah tüyleri kadar ömürleri olur.

Tşk ediyorum Furkan bey,yani yumurtları kontrol etmedim ama ikisi Şeffaf gibiydi,1 tane daha bekliyorum,inş sizinkilerden de çıkar,bakalım nasıl büyüyecekler keratalar:)

Masallah kuslarinizada yavrularinizada bizdede iki yavru var ilk kuluckada son yumurta 20 sindeydi bakalim daha ne kadar cikacak

Masallah bol yavrulu gunler herkese bende de uc disinin altinda 1, 4 ve 5 yavru 12 yumurta var hayirlisi artik

Maşallah.Gözünüz aydın.Allah sağ salim büyümelerini nasip etsin.Ömürleri uzun olur İnşallah.

Maşallah.Gözünüz aydın.Allah sağ salim büyümelerini nasip etsin.Ömürleri uzun olur İnşallah.

Masallah bol yavrulu gunler herkese bende de uc disinin altinda 1, 4 ve 5 yavru 12 yumurta var hayirlisi artik

Masallah kuslarinizada yavrularinizada bizdede iki yavru var ilk kuluckada son yumurta 20 sindeydi bakalim daha ne kadar cikacak

Tşk ediyorum arkadaşlar inş hepimizin kuşlarının sağlıklı yavruları olur ve büyürler,yavru bekleyen herkese nasip olsun.

Masallah Cihan bey, cok sevindim. Darisi diger yavrularin basina insallah...

Maşallah abi. Darısı başımıza. Benimkinde de 5 yumurta vardı günü geldi ilkinin çıkmadı. Kontrol ettim boşları aldım 3 tane kaldI. Ama maalesef bana öyle geliyor ki embriyo iken ölmüşler. Zavallı dişim kendini heder etti. Keşke çıksalarda annelik duygusunu yaşasa. Maşallah kuşlarınıza. Darısı başımıza...

Allah gönlüne göre versin maşallah :) hayırlı olsun günde bir kez kontrol et acemilik sonuçta besliyor mu beslemiyor mu ? Hem Alışsın anne senin bakmana

Masallah Cihan bey, cok sevindim. Darisi diger yavrularin basina insallah...

Hakan bey saolun tşk edıyorum aynı Duyguları yaşamanız dileğimle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:44 -->-> Daha önceki mesaj 08:43 --

Maşallah abi. Darısı başımıza. Benimkinde de 5 yumurta vardı günü geldi ilkinin çıkmadı. Kontrol ettim boşları aldım 3 tane kaldI. Ama maalesef bana öyle geliyor ki embriyo iken ölmüşler. Zavallı dişim kendini heder etti. Keşke çıksalarda annelik duygusunu yaşasa. Maşallah kuşlarınıza. Darısı başımıza...

Kardeşim inş en kısa zamanda yavruların olur ve buyutursun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:45 -->-> Daha önceki mesaj 08:44 --

Allah gönlüne göre versin maşallah :) hayırlı olsun günde bir kez kontrol et acemilik sonuçta besliyor mu beslemiyor mu ? Hem Alışsın anne senin bakmana

ALLAH Razı olsun,Ercan bey sizin yavrularınızda inş hep sağlıklı olurlar,tmm kontrol edeyim,inş besler

allah aneyli babeyli büyütsun :) maşallah abi darısı başıma inşallah :)

Ooo Süper haber aklıma Kurtlar vadisi geldi demedim mi İbrahim Dediniz Fikret Bey dediniz :)