Karadeniz Pet

İlk yavrumuz yumurtadan çıktı

g0rky06

Onursal Üye
Daha önce ciftleşmelerinin videosunu koymustum :D

http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/bayram-ile-gelen-ciftlesme-ve-yumurtavideolu-23888.html#post243880

17.günde ilk yavru çok hızlı bir şekilde yumurtadan çıktı geriye 3 yumurta kaldı oda büyük ihtimal bugun çıkar :D

20140817_094305.jpg

31bl8.jpg

281020130939033760570.jpg

Son düzenleme:
Maşallah Allah analı babalı büyütsün

Masallah. Cok tatli.

Hayırlı üretimler olsun.

Maşallah, hayırlı olsun.

Maşallah Allah analı babalı büyütsün

Maşallah. Uzun ömürlü olur inşallah. ..

herkeze teşekkür ederim

maşallah bizde bekliyoruz bu kadar küçük yavru olması beni şaşırttı...

Maşallah nazar değmesin bende ilk yavrumu 28 ağustosta bekliyorum inşallah dişim aynı sizin dişi renginde :)
f8d0b9a3f7f2fc0af963d63ae2afa570.jpg

Hayırlı üretimler..

Maşallah hayırlı üretimler olsun diğer yavrularda sağ salim yumurtalarından çıksınlar inşallah. :) Bir şey sorucam ufaktan bizde üretime giriyoruz da bilgi ediniyim. Kuşlar çiftleştikten kaç gün sonra yumurtluyorlar ve yavrular yumurtadan ortalama kaç günde çıkıyor. Bizim müdahale etmemize gerek varmı anne baba işi halledermi.

Maşallah hayırlı üretimler olsun diğer yavrularda sağ salim yumurtalarından çıksınlar inşallah. :) Bir şey sorucam ufaktan bizde üretime giriyoruz da bilgi ediniyim. Kuşlar çiftleştikten kaç gün sonra yumurtluyorlar ve yavrular yumurtadan ortalama kaç günde çıkıyor. Bizim müdahale etmemize gerek varmı anne baba işi halledermi.

teşekkürler

ciftlestiklerinden sonra 1 hafta icinde yumurtlarlar 17 ile 21 22 gün arasında yumurtadan yavru cıkar o yavruda 30 gun sonra yuvadan atlar

teşekkürler

ciftlestiklerinden sonra 1 hafta icinde yumurtlarlar 17 ile 21 22 gün arasında yumurtadan yavru cıkar o yavruda 30 gun sonra yuvadan atlar

Teşekkürler. Senin ilk mesajlarda söylediğin günlerden hesaplayarak bende aynı sayılara ulaşmıştım doğruymuş :)

Maşallah , o görsellik süper bir duygu.Darısı diğerlerine inşallah.

Maşallah hayırlısı. Dişi de çok tatlı annelik yaramış :)

Geri