petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk yumurta geldi (HalilTURAN)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Halil TURAN tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar daha önce ilana koyduğum çiftleştilten sonra satmaktan vazgeçtiğim çiftim bugün ilk yumurtasını yaptı yuvada talaş yok kum vardı bütün kumu dışarıya attı yuvalığa talaş koysam sıkıntı olurmu neler yapayım ne onerirsiniz

2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Hiç ellememeni tavsiye ederim çünkü yumurtayı kırabilir veya yumurtlamayı bırakabilir

3. Ahmet Sırma

Ahmet Sırma New Member

Beğenileri:
    0
    bence talaş koy istemez ise zaten atar. Ayrıca talaş eklemessen çıkacak yavrular fazla olursa çarpık bacak olma ihtimali var. Bugün bende 1 tane çıktı pek emin edğilim ama 1 2 gün sona yeniden bakıp tedavi uygulayacam. Bende zemine kum koymuştum attılar boş kaldı.

4. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    talaşı yavrulr çıktıktan sonra koysanız daha iyi olur diye düşünüyorum şimdi hazır yumurtlamaya başlamış talaş koyarsan belki bir sorun çıkabilir bende de var yumurtalı kuşlar yuvalığı komple boşalttılar bende yavrular çıktıktan sonra talaş koyucam

5. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ilk yumurtayı gördüğümde elime aldım 1 saat boyunca girmedi yuvalığa şuanda girmeye başladı birde ilk yumurtası yavrular çıktıktan sonra koyacağım talaşı yorumlarınız için teşekkür ederim birde. Kuşları mamaya nasıl alıştıracağım bir türlü alışamadılar birde mama tarifi verebilirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

Arkadaşlar bugün yumurta dolumu boşmu diye baktım birşey anlayamadım yumurtayı hafif salladım sizce yumurta bozulmuşmudur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

arkadaşlar cevap verecek yokmu

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yumurtanın dolu oldugunu ilk günlerde anlayamazsın kolay kolay.. 6-7 günlük olsun, kontrol edersin.

7. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    3.günden sonra belli eder kendini 4.gün bakarsan daha net anlarsın birde yumurtayı sallama

Sayfayı Paylaş