petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ilk yumurta geldi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zeko tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. zeko
    Gizli

zeko Guest

Oncelikle herkeze slm benim 2 ciftim var bugun ciftimin biri yumurtladi ilk yumurtayi simdi gordum ve ustune yatmaya basladi ben kuslarima sadece yumurta haslayip yarisini kesip yemligin ustune koyuyorum yiyolar bide sularina vitamin koyuyorum ara ara bunlar yeterli olur mu cunku baska bide elma yiyolar baskada bisey yediremedim daha bunlar disi kusumun kuluckasini atlatmasi icin yeterli olurmu

2. Hamitcan KARGILI
    Gizli

Kulucga döneminde dişi kuş bol bol kalsiyum almalı bunuda vitaminle ve gaga tasıyla sağlaya bilirsin beslenmesi içinde yarım yumurta,serce parmagı buyuklugunde havuç,2 çay kaşıgı irmik,1 adet evde bulunan bisküviyi rendele karıstır fazla hamur olmasın ver daha güzel olur kardesim gözün aydın bu arada :)

3. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş