Karadeniz Pet

İlk yumurta geldi

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
14 şubatta çiftleşmişlerdi tabi benim gördüğüm 6 günde çıkardı yumurtayı ilk yumurtası bugün oldu.Yapabileceğim bişey varmı rahatsız etmemekden başka ? Şuanda sessiz sessiz üstünde oturuyor yumurtanın inşallah dolu ve sağlıklı çıkarlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

Bide 6 günde yumurtlaması normalmi yada öncedenmi çiftleşmişdir nerdeyse günde 4-5 kere çiftleşiyolardı 3 gün üstüste.

bakalım bundan sonraki yumurta düzenin nasıl olacak..
benım yumurtalar 3 gün ara ile geldi

bakalım bundan sonraki yumurta düzenin nasıl olacak..
benım yumurtalar 3 gün ara ile geldi

Aslında sularını değiştiriken hep çıkardı yavruluktan dişi korkardı bakardı dışarı değiştirdim hala çıkmadı sonra dedim düşüp kaldı öldümü diye tıngırdattım çıksın diye sonra yine ses yok hafiften açtım baktım üstüne oturuyodu şok oldum yumurtayı görünce.

Hayırlı olsun normal olmuş çiftleştiklerinden bir hafta sonra olması gerekirdi ortalama. Benim kuşlar 1 gün 22 saat arayla yumurtlarlar 1 saat bile şaşmaz ortalama 2 gün işte

Hayırlı olsun normal olmuş çiftleştiklerinden bir hafta sonra olması gerekirdi ortalama. Benim kuşlar 1 gün 22 saat arayla yumurtlarlar 1 saat bile şaşmaz ortalama 2 gün işte

Çok mutlu oldum baya çiftleştiler günde 4-5 kere 3-4 gün gitti böle bekliyoduk iyicene şişmişti poposu kelleşmişti sonunda geldi erkeğimiz albino maşşallahı var :D

Hadi hayirlisi

Ya kuşları dinlendirmek gerekirmi ilk kuluckları.

2,5-3 gun arayla yumurtalar gelmeye devam eder fazla kurcalama 3 gun arayla bak yumurtası rutın duzendemı dıye degılsede karısma bı kac kuluckada duzeltır kendını mama yap ver erkek kus sıreklı dısıyı besleyecegınden kendısı zayıf dusmesn benım erkek daha yavrular cıkmadan erıdı :D bende mama verıyorum bakalım nolcak :D

Geri