petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk yumurta geldi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

14 şubatta çiftleşmişlerdi tabi benim gördüğüm 6 günde çıkardı yumurtayı ilk yumurtası bugün oldu.Yapabileceğim bişey varmı rahatsız etmemekden başka ? Şuanda sessiz sessiz üstünde oturuyor yumurtanın inşallah dolu ve sağlıklı çıkarlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

Bide 6 günde yumurtlaması normalmi yada öncedenmi çiftleşmişdir nerdeyse günde 4-5 kere çiftleşiyolardı 3 gün üstüste.

2. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    bakalım bundan sonraki yumurta düzenin nasıl olacak..
    benım yumurtalar 3 gün ara ile geldi

3. Hürkan YILMAZ

Aslında sularını değiştiriken hep çıkardı yavruluktan dişi korkardı bakardı dışarı değiştirdim hala çıkmadı sonra dedim düşüp kaldı öldümü diye tıngırdattım çıksın diye sonra yine ses yok hafiften açtım baktım üstüne oturuyodu şok oldum yumurtayı görünce.

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    illa 2 günde bir yapacak diye birşey yok :)

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlı olsun normal olmuş çiftleştiklerinden bir hafta sonra olması gerekirdi ortalama. Benim kuşlar 1 gün 22 saat arayla yumurtlarlar 1 saat bile şaşmaz ortalama 2 gün işte

6. Hürkan YILMAZ

Çok mutlu oldum baya çiftleştiler günde 4-5 kere 3-4 gün gitti böle bekliyoduk iyicene şişmişti poposu kelleşmişti sonunda geldi erkeğimiz albino maşşallahı var :D

7. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
  8. Hürkan YILMAZ

Ya kuşları dinlendirmek gerekirmi ilk kuluckları.

9. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    2,5-3 gun arayla yumurtalar gelmeye devam eder fazla kurcalama 3 gun arayla bak yumurtası rutın duzendemı dıye degılsede karısma bı kac kuluckada duzeltır kendını mama yap ver erkek kus sıreklı dısıyı besleyecegınden kendısı zayıf dusmesn benım erkek daha yavrular cıkmadan erıdı :D bende mama verıyorum bakalım nolcak :D

Sayfayı Paylaş