Karadeniz Pet

ilk Yumurta Geldi :)

abtmusic

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda dişi kuşum ilk yumurtasını bıraktı merak ettiğim şey ilk yumurtada her kuş 1 tanemi yumurtluyor devamı gelirmi sürekli çiftleşiyorlardı ve yumurtadan yavrular kaçgün sonra çıkar ve yumurtada kalp atışlarının olup olmadığını kaç gün sonra bakayım fener ile tşk ederim şimdiden..

Va0pRR.jpg

Her iki gune bir yumurtlar. Yumurtladiktan 5 gun sonra isik ile damarlanma olup olmadigini kontrol edebilirsiniz. 19-21 gun sonra yavrular cikar yumurtadan.
Hayirli olsun, gozunuz aydin.

Her iki gune bir yumurtlar. Yumurtladiktan 5 gun sonra isik ile damarlanma olup olmadigini kontrol edebilirsiniz. 19-21 gun sonra yavrular cikar yumurtadan.
Hayirli olsun, gozunuz aydin.

teşekkür ederim hocam yumurtanın sanki boyu bana ufak geldi normal boyuı da o kadarmı :)

Gün aşırı yumurta yapar. Tek yumurta ile kalmaz. Yavrular anne üzerine yattıktan sonra 18. gün çıkarlar. Hayırlı olsun.

Gün aşırı yumurta yapar. Tek yumurta ile kalmaz. Yavrular anne üzerine yattıktan sonra 18. gün çıkarlar. Hayırlı olsun.

tşk ederim üstad kafesi temizlemedim orası kötü şu durumda hiç temizlememem lazım bakalım nasıl olacak

Kafesi temizlemezsen koku yapar haftada bir temizlemelisiniz 5 dakikanızı almaz güle güle besleyin

Kafesi temizlemezsen koku yapar haftada bir temizlemelisiniz 5 dakikanızı almaz güle güle besleyin

teşekkür ederim ....kuş ürküp yumurtaları kırmasın diye temizlemiyorum aslında dişi kuş şuan hep yuvada alt ızgara dışında tümden çıkarmam lazım alt tarafı ki temizliyeyim tam akşam bir deneme yaparım bakalım :(

teşekkür ederim ....kuş ürküp yumurtaları kırmasın diye temizlemiyorum aslında dişi kuş şuan hep yuvada alt ızgara dışında tümden çıkarmam lazım alt tarafı ki temizliyeyim tam akşam bir deneme yaparım bakalım :(

Selam,

Mısır granulu almanı tavsiye ederim, iki günde bir kafes tabanını temizlemek yerıne bir kaç ay bu ürün fazlasıyla işini görecektir. Kuluçkadaki kuşlarımın sadece yemini suyunu değiştiriyorum.

https://www.hobipet.com.tr/urun/hobi-misir-granulu-5kg

Geri