Karadeniz Pet

İlk yumurta heyecanı :) Resimli

yigitcandemirag

Meraklı Üye
İlk yumurtam geldi umarım doludur çifleştiklerini görmedim erkeğim kızışmadı dha tam ama birbirlerini kaşımalar vardı kusmalar vardı çok heyecanlandım görünce şuan çıkardı yumurtayı :)
7VVBrr.jpg
[/url][/IMG]

Maşaallah bereketli üretimler bundan sonrakilerde buna benziyor :) artık rahatsız etmeyin derim 1 hafta 10 gün sonra yumurta kontrolü yaparsınız

Maşaallah bereketli üretimler bundan sonrakilerde buna benziyor :) artık rahatsız etmeyin derim 1 hafta 10 gün sonra yumurta kontrolü yaparsınız

Bu siteyi kurana binlerce kez teşekkürler abilerim ablalarım yaşıtlarım bana çok yardımcı oldu herkese teşekkür ederim :) şuan kuluçkaya yattı odamda gece lambası taktım ve açtım bir ışığı erkek yuvalık önünde bekliyor umarım doludur :) başka yumurta gelecekmi bakalım :)

Gelir ama rahatsız edersen yumurtaları keser hatta kuluçkayı durdurur kalkar. Hepsinin karakteri aynı değil. Bu nedenle 1 hafta 10 gün bakma derim ilk kuluçkasıymış sende

bu arada bir tavsiye kum kullanmayın yuvalıkta. dışkı ile çamura dönüyor ve soğuk tutuyor yuvayı. yavrular çıktıktan sonra hamster talaşı koyun daha saylıklı yada yem kabuğu.

Evet ilk yumurta için 18 gün. Yemini suyunu ver gerisine karışma. Maşaallah tekrardan

Maşallah hayırlı üretimler olsun. Aynı heyecan bizde de var. Dişi mubişimizin altında 4 tane var inşallah tüm yumurtalar doludur (=

yusuf ustamın Söylediklerine Katılıyorum Bence Fazla Rahatsız etme İnş Diğer Yumurtalarda Gelir ve doludur Hayırlı üretimler..

Hayırlı olsun inş sağlıklı bir şekilde yumurtadan çıkar

Geri