Karadeniz Pet

ilk yumurta ilk heyecan

• Konbuyu başlatan yagmur efe
  • Başlangıç tarihi
Y

yagmur efe

Guest
Sabah uyandigimda yumurta vardi yuwalikta.kuşum kuluçkaya yatmadı ve hala yem yior sürekli..yuvalign içine bakıor sonra geri cikior... Bu yumurtaların gerisi gelirmiş yoksa dişi kuluçkaya suandan itibaren başlamalı mi ...
KPOodv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:23 -->-> Daha önceki mesaj 10:20 --

Yumurta :
KPOodv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel kardeşim bu kuşlar 2 ci yumurtadan sonra genelde yumurtaya yatıyorlar ve 2 gün ara ile diğer yumurtalar geliyor eğer kuşun ilk kuluçkası ise cok fazla ümitlenmeyin genelde coğu boş çıkıyor aynı duyguları ilk başladığımda bende yaşamıştım çünkü

Ewet ilk yunurtasi . bnde bilmiyorum ne yapacağını...heyecanlandım sabah sabah yumurta gelince.çünkü 4.aya girioduk ... Erkek tam olmadı zaten ama çiftleşmeye calisiolardu dun...heyecanliym :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

hadi hayırlı olsun....

Teşekkürler çok uzun zaman oldu sabrettim baya :)

slm herkese. öncelikle hayırlı olsun.
kuşların özellikle dişinin durumuna göre kimi ilk kimi 2 kimi 5 ci yumurtada yatar. genelleme yaparsak dişinin ne kadar anac olduguna baglı bir durum. 2 günde bir yumurta yaparlar.

acilllll lutfennn

Lütfen yardımmm 2.yumurta olduğu hala kuluçkaya yatmadı..yumurtalara bisey olur mu ..lütfen yardım edin :(

Gerçekten rahatsız etmiorm.odamda besliorm.geceleri griorm odama.hala opusuolar.kasiolar birbirlerini.hala dişi ciftlesmk istiyor.TESK.ederim size

benım suankı çiftimin ilk kuluckasıydı 3-4 hafta önce 2 yumurta yaptı döl tutmadı yumurtalar yani boş kontrollerini yaptım dün akşam gözümün önünde çiftleştiler bu çiftleşmeden sonra dişi yumurta yaparmı arkadaşlar ??

yapar sen bol kalsiyum ver kumunu eksik etme mam takviyesini de unutma