petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk yumurta soğumuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 11 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar bu akşam ikinci çiftim bana sürpriz yaşattı ve çiftin ilk yumurtası geldi. Fakat ben evde yoktum kuş yumurtayı yapmış ve çıkmış ilk yumurta olduğu için mi yatmıyor acaba. Herhalde akşam hava kararınca korktu ve çıktı. Şimdi ışığı açtım ve tekrar yuvaya girdi. Ama yumurta soğuktu bunun yumurtaya bir zararı olur mu. Çiftim acemi ilk yumurtaları daha.

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

ilk yumurtada olsa yatar sıcak tutmak için boş çıkabilir ama diğerlerine yatar umarım acemilikte olur bunlar.

3. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kuşlar başka yuvaga doğurduysa ordaki kuş ve yumurtaları alıp başka kafese koydugumuz zaman yine yumurtaların üzerine yatarlarmı ?

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yumurtalı dişi kuş varsa yumurtayı onun altına koyablirisiniz

5. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    kimi kuşlar ilk yumurtadan itibaren yatar kimisi de 2 veya 3 yumurtadan sonra yatar siz rahatsız etmeyin o ne yapacağını bilir.

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Biliyorum abla ama bu değişik biraz ışığı sondurur sondurmez çıkıyor yuvadan e haliyle yumurta buz gibi oluyor

7. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    2 saat kaddar suresı var bu saaten fasla yumurtaya yatmassa embrıyo ölur

8. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    genelde kuşlar ilk yumurtaya yatmazlar 3. yumurtadan itibaren yatarlar sorun yok telaş etme kardeş

Sayfayı Paylaş