Karadeniz Pet

ilk yumurta

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
arkadasşar öncelikle herkeze merhaba.ben kuşlarımın çiftleşmesine şahit oldum iki kere çiftleştiler gözümün önünde çekinmediler de ve yaklaşık iki haftadır kuşum yuvalıga giriyor çıkıyor gagalıyor fln dişi kuşum yuvalıga girdiğinde erkeğim daına konup hemen başını bekliyor dişim nereye gtse erkek onun peşinde dişimin kanatarı düşük kuyruğuda eyik poposunda birazcık açılma var gibime geldi benim asıl sormak istediğim ilk yumurta çiftleşmeden kaç gün sonra geliyor dediğim gibi ben aynı günde iki kere şahit oldum ama daha önce çiftleştilermi bilmiyoorum bi yardım edermisiniz

Sizin kuşlar halletmiş olayı yakında yumurta gelir :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

inşallah bende onu istiyorum 3 hafta oldu dişimi alalı hem çift oldular hem yumurta hazırlığındalar şaşkınım :)

Normalde çiftleştikten 10-15 gün sonra çıkar.Yani herşey için geç değil belki bugün yarın çıkabilir siz fotoğrafını koyun varmı yokmu bakalım belirtiler iyi yönde.

Çok şanslısınız bunun için 1 yıl bekleyen var :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

He bu arada 1-2 fotoğrafla olmaz 4-5 tane çekin her yönden , poposunuda çekin :)

xGZ6zV.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

net degıl arkaaslar ama durmuyor yerinde fazlada rahatsız etmek istemiyorum.birde eşinin resmini atacagım nasıl yavrular alabileceğimide söylermisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

K6DgXN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

yüklicem :) net çekmeye çalışıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

eNLaG5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

buda eşi arkadaşlar bizim şaşkın

Geri