petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

arkadasşar öncelikle herkeze merhaba.ben kuşlarımın çiftleşmesine şahit oldum iki kere çiftleştiler gözümün önünde çekinmediler de ve yaklaşık iki haftadır kuşum yuvalıga giriyor çıkıyor gagalıyor fln dişi kuşum yuvalıga girdiğinde erkeğim daına konup hemen başını bekliyor dişim nereye gtse erkek onun peşinde dişimin kanatarı düşük kuyruğuda eyik poposunda birazcık açılma var gibime geldi benim asıl sormak istediğim ilk yumurta çiftleşmeden kaç gün sonra geliyor dediğim gibi ben aynı günde iki kere şahit oldum ama daha önce çiftleştilermi bilmiyoorum bi yardım edermisiniz

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Sizin kuşlar halletmiş olayı yakında yumurta gelir :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. tarçın ve şaşkın

inşallah bende onu istiyorum 3 hafta oldu dişimi alalı hem çift oldular hem yumurta hazırlığındalar şaşkınım :)

4. Hürkan YILMAZ

Normalde çiftleştikten 10-15 gün sonra çıkar.Yani herşey için geç değil belki bugün yarın çıkabilir siz fotoğrafını koyun varmı yokmu bakalım belirtiler iyi yönde.

5. tarçın ve şaşkın

ayrılmayın o zaman çekip yüklüyorum :)

6. Hürkan YILMAZ

Bekliyoruz :)

7. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Çok şanslısınız bunun için 1 yıl bekleyen var :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

8. Hürkan YILMAZ

He bu arada 1-2 fotoğrafla olmaz 4-5 tane çekin her yönden , poposunuda çekin :)

9. tarçın ve şaşkın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

net degıl arkaaslar ama durmuyor yerinde fazlada rahatsız etmek istemiyorum.birde eşinin resmini atacagım nasıl yavrular alabileceğimide söylermisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

yüklicem :) net çekmeye çalışıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

buda eşi arkadaşlar bizim şaşkın

Sayfayı Paylaş