petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk yumurta : ))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet eren tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. mehmet eren

Arkadaşlar Uzun Uğraştan Sonra Dişi Kuşum Yumurtlamaya Başladı..Size Sorum Beslenme Olarak Ekstra Şeylere gerek Var mı? süper vit Forte Kullanıyorum..Bunu Verebilirmiyim Mesela?Teşekkurler..

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    tebrikler benim merak ettiğim benim gibi hobiciler mubişi yavrulatmak için elimizden geleni yapıyoruz :) sorum şu yavrular sana kalacakmı benim yapsa kalmayacak biliyorum.hadi hayırlısı

3. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Tebrikler...İnşallah yavrularını da görürsün.

4. mehmet eren

valla bi yavruları görelim ona göre bakacaz : ))))

5. mehmet eren

amin inş :)

6. Sevtap DERİN

Hayırlı olsun. Bu dönemde gün aşırı mama verebilirsin. Süpervit Forte gayet iyidir onu kullan. Ayrıca mutlaka her gün sularını değiştir. Mürekkep balığı kemiği olmazsa olmazdır, kuş kumu bulundur. Sağlıklı bol yavrular.

Edit: Bakın ne kadar yardımseverim kendi yavrumda yumurtamda yok ama zerre kıskançlık yok hey maşallah bana. :D

7. Eren ERDEM

Konuyu görünce senin sandım haha :D

Hayırlı olsun yumurta bu arada

8. armand0

armand0 Guest

Hayırlı olsun sağlıklı yavruların olması dileğiyle

9. mehmet eren

çok tesekkur...darısı size :)

10. mehmet eren

herkese çokk teşekkurlerr darısı hepinize...

11. Sevtap DERİN

Sayfayı Paylaş