Karadeniz Pet

İlk yumurta : ))

• Konbuyu başlatan mehmet eren
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet eren

Guest
Arkadaşlar Uzun Uğraştan Sonra Dişi Kuşum Yumurtlamaya Başladı..Size Sorum Beslenme Olarak Ekstra Şeylere gerek Var mı? süper vit Forte Kullanıyorum..Bunu Verebilirmiyim Mesela?Teşekkurler..

tebrikler benim merak ettiğim benim gibi hobiciler mubişi yavrulatmak için elimizden geleni yapıyoruz :) sorum şu yavrular sana kalacakmı benim yapsa kalmayacak biliyorum.hadi hayırlısı

Tebrikler...İnşallah yavrularını da görürsün.

Hayırlı olsun. Bu dönemde gün aşırı mama verebilirsin. Süpervit Forte gayet iyidir onu kullan. Ayrıca mutlaka her gün sularını değiştir. Mürekkep balığı kemiği olmazsa olmazdır, kuş kumu bulundur. Sağlıklı bol yavrular.

Edit: Bakın ne kadar yardımseverim kendi yavrumda yumurtamda yok ama zerre kıskançlık yok hey maşallah bana. :D

Hayırlı olsun. Bu dönemde gün aşırı mama verebilirsin. Süpervit Forte gayet iyidir onu kullan. Ayrıca mutlaka her gün sularını değiştir. Mürekkep balığı kemiği olmazsa olmazdır, kuş kumu bulundur. Sağlıklı bol yavrular.

Edit: Bakın ne kadar yardımseverim kendi yavrumda yumurtamda yok ama zerre kıskançlık yok hey maşallah bana. :D

Konuyu görünce senin sandım haha :D

Hayırlı olsun yumurta bu arada

Hayırlı olsun sağlıklı yavruların olması dileğiyle

çok tesekkur...darısı size :)

Geri