Karadeniz Pet

İlk yumurtamız geldi şükür:)

İbrahim AKA

Meraklı Üye
Dişi kuşum son üç gündür yuvalıktan çıkmıyordu. Bu akşam eve geldim ki sürprizi gördüm.
e8625c2c659cf1e03a1b62e98a17f8fa.jpg
e302c02a9f76b40fa87e50b5bdd545ae.jpg

Allah herkese nasip etsin inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Masallah. Allah yumurtadan cikip, buyuduklerini de gostersin insallah.

Gözünüz aydın güzel çift maşallah

Gözünüz aydın güzel çift maşallah

Teşekkürler. Kaç aydır bu anı bekliyorum. Birde erkek kuşum konuşuyor. Eş alırsan konuşmayı unutur dediler ama tam tersine üç ay oldu hemen hemen eş alalı rahat bi on kelime artı benim ismimi öğrendi. Çiftleşirken konuşuyorda konuşuyor serseri:)

Teşekkürler. Kaç aydır bu anı bekliyorum. Birde erkek kuşum konuşuyor. Eş alırsan konuşmayı unutur dediler ama tam tersine üç ay oldu hemen hemen eş alalı rahat bi on kelime artı benim ismimi öğrendi. Çiftleşirken konuşuyorda konuşuyor serseri:)

Oooo oda güzel Bakarsınız yavrusuda konuşur aman sakin bırakın herhalde gün boyu yalnızlar zaten bakımınızı yapıyormuşsunuz sorunsuz yumurtalar inş yavrular gelir

Hayırlı olsun. İnşallah sağ salim yumurtadan çıkıp yeme düşerler. Bereketli üretimler.

Bir gün yumurta maması bir gün taze meyve haftada bir vitamin takviyesi günlük taze su arada ekmek daha ne olsun hocam:) gün boyu yalnızlar ama takipteyim tabletle video kaydediyorum. Şampişim aşkım diye çiftleşen kuş varmıdır ya:))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Oooo oda güzel Bakarsınız yavrusuda konuşur aman sakin bırakın herhalde gün boyu yalnızlar zaten bakımınızı yapıyormuşsunuz sorunsuz yumurtalar inş yavrular gelir

Bir gün yumurta maması bir gün taze meyve haftada bir vitamin takviyesi günlük taze su arada ekmek daha ne olsun hocam:) gün boyu yalnızlar ama takipteyim tabletle video kaydediyorum. Şampişim aşkım diye çiftleşen kuş varmıdır ya:))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Hayırlı olsun. İnşallah sağ salim yumurtadan çıkıp yeme düşerler. Bereketli üretimler.

Eyvallah hocam teşekkürler. Muhabbet kuşları ile ilgi Ne öğrendiysem www.muhabbetkusu.com.tr sayesinde bütün hocalarıma ve forumdaşlarıma teşekkürler

Maaşallah diyorum öncelikle. Bol bol sağlıklı yavrular alırsınız umarım. Kuşlarınız da çok güzeller.

Hadi Hayırlısı Allah tamamına erdirsin. Renk renk yavrularınız olsun

Son düzenleme:
S

bir gün yumurta maması bir gün taze meyve haftada bir vitamin takviyesi günlük taze su arada ekmek daha ne olsun hocam:) gün boyu yalnızlar ama takipteyim tabletle video kaydediyorum. şampişim aşkım diye çiftleşen kuş varmıdır ya:))

sent from my iphone using tapatalk

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> daha önceki mesaj 22:40 --[/sıze]

bir gün yumurta maması bir gün taze meyve haftada bir vitamin takviyesi günlük taze su arada ekmek daha ne olsun hocam:) gün boyu yalnızlar ama takipteyim tabletle video kaydediyorum. şampişim aşkım diye çiftleşen kuş varmıdır ya:))

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> daha önceki mesaj 22:41 --[/sıze]

eyvallah hocam teşekkürler. Muhabbet kuşları ile ilgi ne öğrendiysem www.muhabbetkusu.com.tr sayesinde bütün hocalarıma ve forumdaşlarıma teşekkürler

inanmazsınız ama valla benimkide çifleşirken ben çok tatlı bir kuşum diyor

inanmazsınız ama valla benimkide çifleşirken ben çok tatlı bir kuşum diyor

Benimkini gördükten sonra inanirim hocam. Bu sabah bağırıyordu içerden ibrahim diye, sanırsın evde birisi var:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:19 -->-> Daha önceki mesaj 08:18 --

Hadi Hayırlısı Allah tamamına erdirsin. Renk renk yavrularınız olsun

İnşallah hayırlısı

Hayırlı olsun

Toplam dört yumurta oldu ve bugün yumurta kontrolü yaptım hepsi dolu maşallah. Kuşun ilk kuluçkasında dört yumurta iyidir diye düşünüyorum

Geri