Karadeniz Pet

ilk yumurtamiz ve Kümesimiz

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye

Kahvaltida afiyetle yenecek :)

İŞTE KÜMES RESİMLERİMİZ.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun...

Senin yeni tavuklardan mı Mustafa abi :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun :) tavuk ta ayrı bir keyif zamanında 40 tane Hint vardı bizde tabi artık şehirleşmenin etkisi ile yok bahçe gitti :) yumurta ayrı bir keyif her sabah kuluçkadan çıkan yavruları toplamak ayrı bir keyiftir. Bu şansı yakalamışsınız ne mutlu size

Hayırlı olsun :) tavuk ta ayrı bir keyif zamanında 40 tane Hint vardı bizde tabi artık şehirleşmenin etkisi ile yok bahçe gitti :) yumurta ayrı bir keyif her sabah kuluçkadan çıkan yavruları toplamak ayrı bir keyiftir. Bu şansı yakalamışsınız ne mutlu size

teşekkür ederim küçük bir ilçeye taşınınca fırsatı değerlendirmek istedim. şimdilik yumurtacı atakslarım var. ama alanı genişletebilirsem BRAHMA hevesim var. Allah herkese güzel fırsatlar versin inş

teşekkür ederim küçük bir ilçeye taşınınca fırsatı değerlendirmek istedim. şimdilik yumurtacı atakslarım var. ama alanı genişletebilirsem BRAHMA hevesim var. Allah herkese güzel fırsatlar versin inş

Işallah :) Sakarya ya Köye gidince azda olsa nasipleniyorum eski keyiften halalar sağolsun :)

OOOOOoooooooo hocam, kim yiyecek bunu? [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]'dan bi sucuklu yumurta tarifi al sen..

Kümesin, tavukların fotoğrafı yok mu?

aaaa hakkaten ya [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] iyi bilir sucuklu yumurta yapmayı. nerede hemen versin tarifi :)

Yarın resim atacağım inş unutmazsam.

[MENTION=6791]AliismailERTAŞ[/MENTION] bey benim horozun suyuna pilav pişirdi

Oo maşallah hocam çok sevindim sizin adınıza :)

Hemen tarifini veriyorum.

Oncelikle yagda 100 gr aspur u kavuruyoruz uzerine az k.boynuzu tozu ile breedmax ekleyip kısık ateste bekleyip uzerine muhabbet yumurtasini kırın.

Servis ederken yanina daldari koyabilirsiniz..

Afiyet olsun.

Hemen tarifini veriyorum.

Oncelikle yagda 100 gr aspur u kavuruyoruz uzerine az k.boynuzu tozu ile breedmax ekleyip kısık ateste bekleyip uzerine muhabbet yumurtasini kırın.

Servis ederken yanina daldari koyabilirsiniz..

Afiyet olsun.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]; Serkan mamanın tarifini sakladığı gibi, sucuklu yumurtanında tarifini saklıyor

Mustafa hocam horozlar daha canlı korkma :)

Yavv arkadas ben ahcımıyım hobicimi ?

Ben ne anlarim tariften :)