Karadeniz Pet

Ilk yumurtası kafesin içinde yaptı ??

cixsower

Meraklı Üye
MAVİŞ YUMURTLADI AZ ÖNCE AMA YUVALIKTA YAPMADI YUMURTA KAFESE DÜŞTÜ ALDIM YUVALIGA KOYDUM ŞİMDİ YUVALIKTA YUMURTANIN YANINDA YUMURTA HAFİF ÇATLADI AMA İÇİNDEN BİŞİ DÖKÜLMEDİ NE YAPIYIM ŞİMDİ BEN YARDIM LÜTFEN ??

eod4Yq.jpg

wOr4R3.jpg

kardeş yumurta yuvalıkta dursun fakat o yumurta gitmiş bi şey cıkmaz fakar dısı yuvalıkta yumurtayı görürse 2. yumurtayı yuvalığa yapıp yumurtaların üzstune yatabilir

İki günde bir yumurtlar ama ortama veya yuvalığa alışık değilse yatmaz zaten.

Muhtemelen yuvalıktan rahatsızlık duymuştur sık bakıldıysa.. Veya ortam değişikliği olmuştur.. Bu yumurtadan bir şey çıkmaz fakat diğer yumurtalar devam eder inşaallah

Kuşu takip edin yuvalığa girip çıkarsa ve bu yumurta kızgınlık yumurtası değilse 2. yumurtayı yuvalığa yapabilir yuvalığa yaparsa 2. yumurtadan sonra yatmaya da başlar.

Merhaba arkadaşlar maviş bugün 2. Yumurtasını yaptı ve tekrar kafesin içinde yaptı yumurtayı kafese koydum ama o yanına gitmedi henüz yumurta bu sefer kırılmadı saglam bi şekilde oldu şimdi ne olcak yumurtaya yatıcakmı ve hayla yumurta var onda poposunun orası şişkin bi fikir verin şimdiden teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar maviş bugün 2. Yumurtasını yaptı ve tekrar kafesin içinde yaptı yumurtayı kafese koydum ama o yanına gitmedi henüz yumurta bu sefer kırılmadı saglam bi şekilde oldu şimdi ne olcak yumurtaya yatıcakmı ve hayla yumurta var onda poposunun orası şişkin bi fikir verin şimdiden teşekkürler...

aynı sıkıntı bi arkadaşda daha vardı oda aynı sıkıntıdan muzdarip.. yumurtayı yuvaya koydugunuz zaman yuvalıga girip yatıyormu??

aynı sıkıntı bi arkadaşda daha vardı oda aynı sıkıntıdan muzdarip.. yumurtayı yuvaya koydugunuz zaman yuvalıga girip yatıyormu??

Hayır az önce yumurtayı koydum hayla yuvaya girmedi bana alışık oldugu için kafesten bana bakıyo ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:15 -->-> Daha önceki mesaj 07:11 --

Şimdi yuvalıga girdi ?

bence kuşu hiç rahatsız etme fazla yuvalıgıda kurcalama ama kafeside ara sıra kontrol et dışarı yumurta bırakacak mı yine.

Bendeki ilk yumurtayı yuvaya yaptı 2-3 dısarı yaptı ama benim kus yuvalıga girip yatıyor dişi yuvalıga girmiyosa sıkıntıdadır kus benım kus giriyo üzeribi bezle kapa kafesin ama gün ışığı girsin yanlardan fazlada kurcalama benden sana tavsîye

Bendeki ilk yumurtayı yuvaya yaptı 2-3 dısarı yaptı ama benim kus yuvalıga girip yatıyor dişi yuvalıga girmiyosa sıkıntıdadır kus benım kus giriyo üzeribi bezle kapa kafesin ama gün ışığı girsin yanlardan fazlada kurcalama benden sana tavsîye

üstleri örtmüşüm zaten ama mavişin ilk yumurtaları galiba acemi inş çabuk alışır diger yumurtaları yuvada yapar zaten yumurta var hayla onda 3 cü yumurtayı yuvada yapar inş

Geri