petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ilk yumurtası kafesin içinde yaptı ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cixsower tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    MAVİŞ YUMURTLADI AZ ÖNCE AMA YUVALIKTA YAPMADI YUMURTA KAFESE DÜŞTÜ ALDIM YUVALIGA KOYDUM ŞİMDİ YUVALIKTA YUMURTANIN YANINDA YUMURTA HAFİF ÇATLADI AMA İÇİNDEN BİŞİ DÖKÜLMEDİ NE YAPIYIM ŞİMDİ BEN YARDIM LÜTFEN ??

2. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    kardeş yumurta yuvalıkta dursun fakat o yumurta gitmiş bi şey cıkmaz fakar dısı yuvalıkta yumurtayı görürse 2. yumurtayı yuvalığa yapıp yumurtaların üzstune yatabilir

3. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    bu yumurtadan yavru çıkmazmı yani şimdi :(

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Malesef o yumurtadan yavru çıkmaz.

5. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    :( 2.ci yumurtayı ne zaman yapar peki sizce nasıl bi önlem alıyım diger yumurtalarda zarar görmesin diye ??

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    İki günde bir yumurtlar ama ortama veya yuvalığa alışık değilse yatmaz zaten.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Muhtemelen yuvalıktan rahatsızlık duymuştur sık bakıldıysa.. Veya ortam değişikliği olmuştur.. Bu yumurtadan bir şey çıkmaz fakat diğer yumurtalar devam eder inşaallah

8. Sinan ÇELİK

Kuşu takip edin yuvalığa girip çıkarsa ve bu yumurta kızgınlık yumurtası değilse 2. yumurtayı yuvalığa yapabilir yuvalığa yaparsa 2. yumurtadan sonra yatmaya da başlar.

9. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar maviş bugün 2. Yumurtasını yaptı ve tekrar kafesin içinde yaptı yumurtayı kafese koydum ama o yanına gitmedi henüz yumurta bu sefer kırılmadı saglam bi şekilde oldu şimdi ne olcak yumurtaya yatıcakmı ve hayla yumurta var onda poposunun orası şişkin bi fikir verin şimdiden teşekkürler...

10. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    aynı sıkıntı bi arkadaşda daha vardı oda aynı sıkıntıdan muzdarip.. yumurtayı yuvaya koydugunuz zaman yuvalıga girip yatıyormu??

11. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Hayır az önce yumurtayı koydum hayla yuvaya girmedi bana alışık oldugu için kafesten bana bakıyo ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:15 -->-> Daha önceki mesaj 07:11 --

Şimdi yuvalıga girdi ?

12. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    bence kuşu hiç rahatsız etme fazla yuvalıgıda kurcalama ama kafeside ara sıra kontrol et dışarı yumurta bırakacak mı yine.

13. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Tmm teşekkürler

14. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Bendeki ilk yumurtayı yuvaya yaptı 2-3 dısarı yaptı ama benim kus yuvalıga girip yatıyor dişi yuvalıga girmiyosa sıkıntıdadır kus benım kus giriyo üzeribi bezle kapa kafesin ama gün ışığı girsin yanlardan fazlada kurcalama benden sana tavsîye

15. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    üstleri örtmüşüm zaten ama mavişin ilk yumurtaları galiba acemi inş çabuk alışır diger yumurtaları yuvada yapar zaten yumurta var hayla onda 3 cü yumurtayı yuvada yapar inş

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu ilk yumurtası