petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilkler - ilk muhabbet kuşum :D

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

Bodrumda 9,10 yıl önce babama yalvar yakar 1 muhabet aldrmştm pazar yerinde oda yavruymuş tabi bilmyoruz .d eve getirdm babam adam sabah gidiyor aksam gelyor neydn haberi olsun , kuşu kutya koyup okula götürmeler ders çalşmaya gdiyorum deyip arkadaşlara kuşumu göstermeye gtmeler en son komşularda görsün dye kafesle balkona asmştm 2 gün snra sabah kalktm ölmüş .s toplamda 2 hafta beraber olmuştuk ;( şimdi hatırlayp hatrlayp hem gülyorum hem üzülüyorum

2. Bilal ELMAS

Ben de 1 ilk kusumu kacirmistim :(

3. Lütfi ÖZER

benim ilk muhabbet kuşumu kedi gözümüzün önünde kafesi resmen açtı içinden aldı götürüyordu ağzında ısırmadan babam kedinin alnına sıktı tabancayla sora kuş kaçtı gitti :D

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Lütfi usta senin babada maşşallah pek gaddarmış :) adam çekmiş vurmuş vayy bee :)

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    :) beni ilk muhabbet kuşum soğuk bir kış gününde akşam vakti balkonumuza gelip pencereden bize bakmıştı. bizde fark edip eve almıştık. yaklaşık 6 ay beni sabahları uyutmamış sonra annemin kızmalrına dayanamayıp halamlara vermiştik. sonra da onların evine kedi girmiş ve yaralamış hayvanı ve 1 hafta içinde ölmüş :(

6. Selim EYLÜL

Benimki hala yanımda :D babam yanına 2 3 tane kuş getirsede onu vermek istesede vermedim :D şimdi yanına eş aldım takılyoruz beraber :D

7. Yücel YETİMOĞLU

Hiç unutmuyorum dedem tv.nin karşısnda namaz kılıyor kanalı degiştirdim , "eşoglueşek Ganal yediyi aç ganal yediyi " diye namazda bana kızmasını , camide çocuklara kızan amcalarıda görünce uzun bir süre büyükler namazda konuşabilir çocuklar konuşamaz diye biliyordum :D

Sayfayı Paylaş