petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

imzalar niye kaldirildi

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve murat DEMİR11 tarafından 29 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Imza bölümünde kendimizi tanıtan bir kac şey yaziyirduk sonderece guzel bir uygalamdi niye kaldırıldığı aciklama yaparsanız sevinirim

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
  4. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    abi bende aynı konuyu açtım reklam yapılıyormuş o yüzden kaldırılmış

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ....................................

#5 Mustafa BÜYÜK, 29 Aralık 2015
    Son düzenleme: 29 Aralık 2015
  6. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Forum kurallarına aykırı kullanan varsa uyarı verilsin.
    Kurunun yanında yaşın da yanması mantıksız.

7. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Sadece yetkili arkadaşlarda imza yetkisi kalmış sanırım. Evet bir açıklama yapılsa iyi olur.

#7 Oktay BOZACI, 30 Aralık 2015
    Son düzenleme: 30 Aralık 2015
  8. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] yapılmış bişeydir bu ondan başka kimse reklam yapmıyordu ayrıca levent bey'in sitesi reklam değildi.

9. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    İmza sistemi bir daha aktif edilmeyecektir. Konu hakkında gerekli açıklamayı zaten [MENTION=13952]can Kaya[/MENTION] arkadaşımızın yapmış olduğu paylaşımda belirttim.

[MENTION=14301]Simay Yetiş[/MENTION] sitede tek tek herkesin profilini gezip reklam olup olmadığını araştırdınmıda böyle bir ön yargıda bulunuyorsun ? Bence yorumun çok sıradan olmuş.

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Arkadaşlar, benim imzalar ile ilgili bir talebim yok, isteğim yok. Ben reklam da yapmıyordum. Sonuçta benim sitem forum değil, ticari olmayan amatör bir site. İyi niyetiniz için teşekkür ediyorum.

11. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    Facebook adresi vermek reklama mı giriyor anlamadım

12. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Hayır [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] abi facebook adresi vermek reklam değil tabii ki de.. Biz neyin reklam neyin reklam olmadığını gayet iyi anlayabiliyoruz zaten. Sürekli LEVENT ACAR abimizin adının geçmesi sanki sırf LEVENT abi yüzünden olmuş gibi bir hava yaratılması bizleri ciddi manada üzmekte.. Levent abiye karşı sergilemiş olduğumuz bir tutum asla olmadı olamaz zaten kendisi bizim büyüğümüz, biz büyüklerimize karşı saygıda asla kusur etmeyiz.. Kendisinin bu siteye sağlamış olduğu destek asla inkar edilemez.. Sizlerden de Allah razı olsun hepiniz sitemiz için çaba gösteren kişilersiniz.. Bizler bunu farklı bir amaç için kaldırdık kesinlikle sanıldığı gibi bir durum söz konusu değil.. Anlayış göstereceğinizi ümid ederek teşekkürlerimi sunuyorum..

Sevgi ve Saygılarımla.

13. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Profesyonel anlamda bunun çözümü bu olmamalı sanki Muhammet Bey. Eğer böyle bir durum varsa, eğer reklam yapılıyorsa reklam yapanın imzası editlenebilir. Daha olmadı uyarı verilir, siteden uzaklaştırılır. Bu şekilde yapılınca böyle anlaşılması normal bence. Bu site sizin olmadığınız zamanlar bile sizin de dediğiniz Levent abinin, Murat abinin, Yusuf Kürşat abinin destekleriyle bu günlere geldi. Sizin isminiz etiketlendiği halde, üstelik konu tamamen sizi ilgilendirdiği halde cevap vermediğiniz konulara bu abilerimiz cevap verdi. Hatta bu zamana kadar sitede, mama konuları vs. hariç hemen hemen hiç faydalı olduğunuzu hatırlamıyorum.

Son zamanlarda farklı uygulamalar görüyorum, tabii iç yüzünü bilemem ama. Levent abinin moderatörlükten platin üyeliğe getirilmesi gibi. Bir tartışma sonucu kısa süre siteden uzaklaştırılan bir arkadaş oldu bir kaç gün önce. O arkadaş da siteye katkı sağlayan değerli arkadaşlarımızdan, kimse yanlış anlamasın. Ama ertesi gün insiyatif kullanarak arkadaşın cezasını kaldırdınız. Arkasından Levent abinin platin üyeliğe getirilmesi ve arkasından da imzaların kaldırılması. Sitede zaten bir başıboşluk var, daha önce bu konu ile ilgili "Kullanıcı Sirkülasyonu" isimli bir konu açmıştım. Bugün bunun etkilerini daha çok hissediyoruz gibi.

Kullanıcı Sirkülasyonu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:30 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

Sevgi ve Saygılarımla...

14. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    rüstem bey iyi niyetli olabilirsiniz ama lütfen konuyu bu yöne çekmeyelim.

saygılar

15. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    İmzaya link eklemeyi pasif edersiniz. Adam facebook linkini yazar girmek isteyen kopyalar yapıştırır gider.

Samsung Galaxy A7 cihazımdan gönderildi.

16. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Ercan Bey iki değerli arkadaşımızsınız, beni yanlış anlamanızı istemem. İyi niyetimden de şüpheniz olmasın. Sizin gibi Levent abi de konunun kendisine bağlanmasından rahatsız konudaki mesajından anladığım kadarıyla. Ama o konudan bağımsız olarak bugünlerde yaşananlar benim gibi bir çok üyeyi rahatsız etmiştir eminim. Burası bir forum, forumların belli işleyişleri vardır. İmza kaldırarak vs. uygulamalarla zaten aksayan düzen hiç yürümez. Bu siteye yaklaşık bir senedir üyeyim. Daha öncesinden beri de takip ediyorum. Buraya kaydolduktan sonra kaydolmadan önceki atmosferi bulamadığımı, konu açarak yazmıştım, siz de yorum yazmışsınız. Şimdi durum daha da kötü ve burayı bura yapan arkadaşların, sadece site kurucusu olmak dışında katkısı olmayan arkadaşlarca bu davranışlara maruz kalmasına seyirci kalmak istemiyorum. Eğer bir art niyet yoksa sırf bu durumdan rahatsız olan arkadaşların hatırına başka çözümler aranabilirdi ama konu üzüm yemek değil bağcı dövmek gibi...

17. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    İmzaları tekrar aktif ettim fakat bundan böyle bu imza sistemi dışında hiçbir şekilde farklı bir imza stili kullanılmayacaktır bilginize.

Lütfen imzalarınızı güncelleyiniz.

18. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] İmza aktif olmuş ama sorun var tekrar kontrol edermsin?

19. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    rüstem bey dediğim gibi imza şu bu benim umrumda değil ve bu konular içinde anılmak , diğer konunun buraya çekilmesi beni rahatsız ediyor. ben hobiciyim kuş paylaşır giderim. son 1 yıldır da zaten hiç bir yardım konusuna bir tek kelime yazmam kendi aldığım kararla. dediğim gibi sadece kuş paylaşırım , sevdiğim ve bu işin hakkını veren arkadaşların kuşlarına maşallah derim taktir ederim geçerim. diğer türlü hiç bir konu beni ilgilendirmiyor.

sitenin sadece kurucusu diyip bir kenara attığınız kişiler de burda sizin olmanıza sebeb bunu da unutmayın. kuş bakma işini fanatik taraftarlığa dönüştürmeyin.

en başından beri hep derim kuş yetiştirin işinize bakın ( genel bu size değil ) sizene onun şunundan bunundan.

bu arada diğer konuda karşılıklı yapılmış bir aşırılık vardı. bir taraf modluğunu kullanıp engelledi. tevfik ve muhammet konunun haklı haksız tarafına değil forumun düzeni adına engeli kaldırdı. sonuçta 2,5 yıldır bu forumdayım. konu kapandı gitti. neden temcit pilavı gibi dönüyor yada neden birileri mağdur gibi gösteriliyor anlamıyorum. herkes üretimine hobisine baksın çiçek bahçesi olur burası.

tekrar diyorum kimse ile derdim yok ve imza konusu modluktan çıkmanın benle alakası yok çünkü o kadar taraftarım yok. bundan sonra bu konu hakkında hiçbir şekilde konuşmayacağım. kimseye cevap hakkı da vermediğimden bu konu ve benim hakkında yazılan hiç bir şei de umursamayacağım.

iyi akşamlar iyi forumlar herkese

20. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Ercan Bey, başta da belirttim, bu yapılanın sizle ilgili olup olmadığını bilmiyorum. O gün ki olayda da siz suçlusunuz, başkası suçlu demiyorum. O gün olanların akabinde yaşananlara baktığımda bazı haksızlıklar yapıldığını düşünüyorum, bunun aynısı size olsa onu da yazardım. Kimsenin mağdur gibi gösterildiği de yok, belki Levent abi istemiştir moderatörlük konusunu, onu da bilmiyorum. Ben bugün kronolojik şekilde yaşananları aktardım, olaylar bir şekilde size de dokunuyorsa bunda benim suçum yok. Yanlış anlaşılmamak için adınızı da anmadım.

Sizin ne zamandır bu forumda olduğunuzun, ne zamandan beri konulara yorum yapmadığınızın da farkındayım. Sizin tercihinizdir, kimse bir şey diyemez. Ama buradaki bir çok arkadaş sizin kadar bilgili değil. Keşke sizin gibi kuş yetiştirebilse de herkes burada resim paylaşsa. Ama buraya bu hobiyi icra ederken yaşadıkları problemleri çözmek için geliyorlar. Buna yardımcı olana da yardım isteyenlerce saygı duyuluyor, bu kadar basit.

Ayrıca siteyi kurmak ve "bir kenara atmak" da tek başına saygı duyulacak bir mesele değildir. Muhammet Bey sadece siteyi kurmuş ve kuşlardan anlamayan biri olarak bizlere bu imkanı sunmuş, kuşlarla ilgili bir şey (bilmediği için) yap(a)masa da siteyle ilgilenen bir arkadaşımız olsa anlarım. Ama kendini ilgilendiren (mesela satışını yaptığı mama ile ilgili) bir konuya bile sattıktan sonra cevap vermiyorsa, sitenin bir çok problemi olduğu halde ilgilenmiyorsa (ilgilenemiyor olabilir, ama bu başka yollarla telafi edilebilecek bir sebeptir), üstüne bu siteyi çekip çevirenleri kıracak uygulamalara imza atıyorsa ben bunu anlayamam. Keşke bu sitede insanların sorunlarına çözümler arayan arkadaşlar bir kaç gün aktif olmasalar da, sitenin ne hale geleceğini görsek.

Tüm bunlardan sonra bilmenizi isterim ki, benim de kimseyle bir problemim yok, kimseyi tanımam etmem. Sadece sıradan bir kullanıcı olarak gördüklerimi söylemek istedim bu kadar. Kırdığım üzdüğüm kimse varsa affola...

Ben de bir daha bu konuda yazmak istemiyorum. Saygı benden...

Sayfayı Paylaş