petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İmzaya Resim Eklemek (resimli)

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı

Merhaba arkadaslar son günlerdir gödüğüm kadarıyla yeni katılan üyeler nasıl imzaya resim nasıl eklenir bilmiyorlar öncelikle bu konuyu okuyup sonra uygulamaya geçmenizi istiyorum http://www.muhabbetkusu.com.tr/site...r-hakkinda-bilgilendirme-8850.html#post124520
    1-Sol üstte "Profilinizi Düzenleyiniz" Linkine tıklayınız ve sol aşşağıda olan "İmzanı Değiştir" olan linke tıklayınız.
    2-Gelen yerde imza resminin altındaki yerde "Dosya Seç"e tıklayıp Masaüstünüzde bulunan İmzanıza eklemek istediğiniz Fotoğrafı(Resmi) Seçiniz.
    3-Eklemek istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra Dosya Seçin Altında Bulunan "Yükle" Butonuna Basınız.
    4-Ardından Mevcut İmza Resminizin Yanında bulunan "İmza Resmini Ekle" butonuna basınız.
    5-Bundan Sonra "Signatürümü Kaydet"e basarak imzanıza resim ekleyin.

Yardımcı olabildiysem Ne Mutlu Bana :)

2. Tevfik AKTUNÇ

Ne diyelim emek vermişin :) Sağ olasın

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Emeğine sağlık kardeşim teşekkürler :)

4. Ceren Özcan

Teşekkürler :)

5. Burak Boyacı

Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu :)

6. Duranettin ERAYDIN

Eklenmiyor daha doğrusu var görünüyor ama imzada görünmüyor.

7. Burak Boyacı

dosyayi secip yukleye bastiktan sonra imza resmini ekle var ona basin ve ustte yazi cikacak ondan sonra kaydedin.

8. Duranettin ERAYDIN

Sırasını yanlış yapmışım teşekkürler.

9. Buğra

Buğra Guest

teşekkürler :) sayenizde yükledim ancak ufacık kaldı az daha büyütmeyi denedim ama olmadı :D

10. kartall82

kartall82 Guest

eline sağlık istesenizde büyük resim ekleyemezsiniz örneğin 90*80 yada 70*50 ölçülerinde ekleyebiliyorsunuz bildiğim kadarıyla

11. filiz Tohum

sağolasın yardımların için...

12. Burak Boyacı

rica ederim abilerim,kardeşlerim.

Sayfayı Paylaş