Karadeniz Pet

İnanıyorum bu sefer olacak az kaldı!

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
S

Sevtap DERİN

Guest
Arkadaşlar merhaba ben kara bahtlı kör talihli bir türlü torunlarına kavuşamamış bir garip Sevo'yum. :D Ama bu sefer yaklaştığımı hissediyorum bu mutluluğa! 1 haftadır evde yoktum, 3 gün önce geldim ve geldiğim günden beri dişi kuşum saatlerce yuvadan çıkmadığına şahit oldum. Özellikle bugün sabah 7 den bu saate kadar yuvalıkla sürekli haşır neşir içindeydi. Yuvalıktan çıktığında ise yuvalığın önündeki tünekte öylece sessizce durmaya başladı. Sanırım az kaldı, lütfen evet olacak değin! :D

Bu sefer allahın izniyle olacak

Durumdan gün gün haberdar etmeyi unutma merakdan çatlarım:D

Sen çok iyi bakarsın onu biliyoruzda iş kuşlarda bitiyor inşallah bu sefer olur. Mutlu güzel haberleri bekliyoruz

Durumdan gün gün haberdar etmeyi unutma merakdan çatlarım:D

Tamam ablacığım inşallah bu sefer yanılmam. :D

Sen çok iyi bakarsın onu biliyoruzda iş kuşlarda bitiyor inşallah bu sefer olur. Mutlu güzel haberleri bekliyoruz

İnşallah.

Zaten en ufak bir kıpırdanma olsa kuşlarda direkt buradan anons geçiyor sağolsun Sevtap hanım..:D

Ne var yani sevincimi paylaşıyorsam. :D

Nazar ettim valla kuş yuıvalıktan çıktı tüh. :D

İnşaallah olacaktır, bizde sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Talaş filan koyma ama merak ettim resim atma imkanın varsa iyi olur bakalım yumurta varmı sen evde yokken belki olmuştur birşeyler :)

Talaş filan koyma ama merak ettim resim atma imkanın varsa iyi olur bakalım yumurta varmı sen evde yokken belki olmuştur birşeyler :)

Yok foto falan nazar değmesin. :D Ama kafes altları çok pis. :( Kardeşim bir iki kere çiftleşme çabaları olduğunu söyledi ama bilmiyorum. Umarım yanlış alarm değildir. :)

Yok foto falan nazar değmesin. :D Ama kafes altları çok pis. :( Kardeşim bir iki kere çiftleşme çabaları olduğunu söyledi ama bilmiyorum. Umarım yanlış alarm değildir. :)

Abla benimkilerin altını görsen. :D Dişi tavuk dışkısı kadar buyuk yapıyor. Ama temizleyemiyorum. Dışkılardan dağ oldu :)

Ah abla keşke beni zamanında dinleseydin. Ama inşallah zararlı sen çıkmazsın.

İnşallah korkutma beni talaş koymadan büyüyen çok kuş var.:p Ama hatırlıyor musun ben bu kuş niye az giriyor yuvalığa diye kendimi parçaladığımda sen bana şey demiştin abla bir zaman sonrada bu kuş niye yuvadan hiç çıkmıyor diyeceksin diye. :) Aynen öyle oldum işte.