Karadeniz Pet

İngiliz Besleyenler Bakabilir Mi?

Özgünn

Yeni Üye
Arkadaşlar ileride İngiliz Muhabbet kuşu besleyeceğim, bilgi sahibi olmak istiyorum.
Bazı arkadaşlar ve de diğer sitelerde İngilizler hakkında hantal diyenler var. Sadece konuşur az uçar biblo gibi durur diyenler var. Ama bazı kişiler de istediği zaman hareketli konuşkan ele gelen kendini sevdiren türdür diyor.
İngiliz besleyen üretimini yapan ağabeylerim ablalarım yardımcı olurlar mı?
Benim kuştan beklentim televizyon izlerken o omzumda dursun elime alırım parmağıma daha doğrusu öperim kaşırım filan...
JUMBO DEĞİL İNGİLİZ (Belki ikisi de aynıdır bilmiyorum:eek:)

Jumbo ile ingiliz arasinda çok fark var ingilizler hantal degildir irilerdir jumbo en irileri ben sana çek veya yerli tavsiye ederim. Ingilizler genellikle üretim için kullanılır.

İngiliz alacağım. Hobi için üretim değil amacım. Teşekkür ederim

Arkadaşta size hobi için cekoslavak önermiş. İngiliz sadece iri olur fark yok yani her kuş aynıdır. Jumbolar biraz daha agırbaşlıdır fark o.

Arkadaşta size hobi için cekoslavak önermiş. İngiliz sadece iri olur fark yok yani her kuş aynıdır. Jumbolar biraz daha agırbaşlıdır fark o.

Siz Çek mi besliyorsunuz? Eğer besliyorsanız tavsiyeleriniz nelerdir?

Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim, ben İngiliz de ısrarcı oldum sadece.

Siz Çek mi besliyorsunuz? Eğer besliyorsanız tavsiyeleriniz nelerdir?

Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim, ben İngiliz de ısrarcı oldum sadece.

Bende her tür kuş var pakistan haric :D hepsi aynı cekoslavak daha atikdir.

Bende her tür kuş var pakistan haric :D hepsi aynı cekoslavak daha atikdir.

Ben de ankara da oturuyorum.
Biliyorum kulağa biraz saçma gelebilir ama bir sorum olacak.
Ben şu an 11.sınıfım, bu sene değil seneye üniversite sınavından sonrası için sizinle iletişime geçsem yavru alabilir miyim sizden? Ücret önemli değil. Yanı kuş alacak olsam siz ile iletişim e geçsem olur mu?

Ben de ankara da oturuyorum.
Biliyorum kulağa biraz saçma gelebilir ama bir sorum olacak.
Ben şu an 11.sınıfım, bu sene değil seneye üniversite sınavından sonrası için sizinle iletişime geçsem yavru alabilir miyim sizden? Ücret önemli değil. Yanı kuş alacak olsam siz ile iletişim e geçsem olur mu?

Seneye kim öle kim kala kısmetse görüşürüz :D

Geri