Karadeniz Pet

İngiliz çam yarması mubişim minnacık pakistan kuşuma aşık oldu

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
pakistan kuşum dişi, erkek kuşumla çiftler fakat son günlerde ingiliz kuşum sürekli pakistan olanın peşinde arada öpüşüyorlar da.sanki dişi 2 erkeği aynı anda yürütüyor gibi ama pakistan kuşu ingilizle olursa ölebilirmiş ne yapmalıyım?

pakistan kuşum dişi, erkek kuşumla çiftler fakat son günlerde ingiliz kuşum sürekli pakistan olanın peşinde arada öpüşüyorlar da.sanki dişi 2 erkeği aynı anda yürütüyor gibi ama pakistan kuşu ingilizle olursa ölebilirmiş ne yapmalıyım?

neden ölsün yahu yok öyle birşey.

ölmez yani oh be, yalnız taşıyamaz onu ya kuş çok minicik :S ingiliz de hüsmen ağa mübarek maşallah

çiftleşme gerçekleşmez sadece o kadar. :) bir sıkıntı olmaz

benim dişimde pakistan ama daha hiç yok aralarında bişey

Pakistan'a yolla oradaki akrabalarından biriyle evlensin :p

pakistanlar serce gibidir turkiyeye kacak yolarla gelir benim bildigim jumboyla ciftlesmez ya jumboya bir es alicaksin yeni yada pakistana pakistan veya yerli bir erkek

manacım kahve falına baktım sana petshop yolu görünüyor :)

pakistanlar serce gibidir turkiyeye kacak yolarla gelir benim bildigim jumboyla ciftlesmez ya jumboya bir es alicaksin yeni yada pakistana pakistan veya yerli bir erkek

2 tanesiyle oynaşıyor zaten :) birini taşıyabilir ama jumbo olursa imkanı yok taşıyamaz çok minik kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

manacım kahve falına baktım sana petshop yolu görünüyor :)

8 tane kuş var abi daha fazlası akıllara zarar evde :D

Geri