Karadeniz Pet

ingiliz çılgınlığı:))

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar nedir bu bendeki ingiliz sevdasi bir turlu anlayamadim.Dayanamadım ve bugun bir cift daha aldim masallahlarinizi esirgemeyin lütfen...
0b57MY.jpg
[/url][/IMG]
rYbgAP.jpg
[/url][/IMG]
onMALR.jpg
[/url][/IMG]

maşallah hayırlı üretimler olsun... :)

Gerçekten dişi çook güzel Maşallah.

Maşallah cok güzeller tabanda kullandığınız malzeme nedir acaba ?

Gerçekten dişi çook güzel Maşallah.

Evet cok sukur sonunda lutino ingilizimizde oldu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Maşallah cok güzeller tabanda kullandığınız malzeme nedir acaba ?

Tesekkur ederim.Yerdekiler katli kafesler icin çam agacindan üretilip,uygun ortamlarda çıra suyu ile yıkanan,tahta parcalari.diskinin aninda kurumasi ve mikroplari minimum seviyeye dusurmek icin ozel olarak uretiliyor.kullanimi cok kolay,kesinlikle koku yapmiyor.Ayrıca kuşlar daha az hastalanip daha uzun ömürlü oluyorlar...

Evet cok sukur sonunda lutino ingilizimizde oldu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Tesekkur ederim.Yerdekiler katli kafesler icin çam agacindan üretilip,uygun ortamlarda çıra suyu ile yıkanan,tahta parcalari.diskinin aninda kurumasi ve mikroplari minimum seviyeye dusurmek icin ozel olarak uretiliyor.kullanimi cok kolay,kesinlikle koku yapmiyor.Ayrıca kuşlar daha az hastalanip daha uzun ömürlü oluyorlar...

nasıl temin edilebilir?

maşallah güzel kuş

Maşallah kuşlarınız güzel

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kardeş box kafesin çok güzel yuvalık içeri monte edilmiş değil mi bi kaç fotoğrafını paylaşır mısın? kuşlar maşallah güzeller dişi ile lutino kanı açık yeşil erkek yada lutino erkek eşlersen lutino yavru alma olasılığın artar yada lavewing sarı erkek hrika sonuç verir. sağlıklı üretimler. bu erkek griyeşil çok baskın yavru renklerine baskınlık kurar.

Maşallah ikisi birbirinden güzel. Hayırlı üretimler :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah kuşlarınız güzel

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
amin tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

kardeş box kafesin çok güzel yuvalık içeri monte edilmiş değil mi bi kaç fotoğrafını paylaşır mısın? kuşlar maşallah güzeller dişi ile lutino kanı açık yeşil erkek yada lutino erkek eşlersen lutino yavru alma olasılığın artar yada lavewing sarı erkek hrika sonuç verir. sağlıklı üretimler. bu erkek griyeşil çok baskın yavru renklerine baskınlık kurar.

tesekkurler Ahmet kardesim.daha once paylasmistim aslinda lafesin resimlerini. bu arada dediginiz gibi bir ingiliz arayisina girecegim.
tekrar buradan bakabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

Maşallah ikisi birbirinden güzel. Hayırlı üretimler :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Amin insallah cok tesekkur ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri