petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İngiliz daha mı iyi konuşur yada alışır ? avantajı var mıdır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ab301 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bide insana alışma durumu açısından avantajı var mıdır. bunların daha bi iri olduğu düşünüldüğünde

2. Tevfik AKTUNÇ

Öncelikle bana göre verilen eğitim çok önemli,
    Bir çok kişi konuşturmak için ingiliz ya da jumbo'yu tercih ediyor.
    Fakat ben yerli muhabbet kuşunu da zamanında çok iyi konuşturmuştum.

Tabii ingiliz tercihiniz ise, güzel bir eğitimden sonra çok rahat bir şekilde konuşur.

3. BARAN

BARAN Guest

Hocam pek alakası yok siz gerekli ilgi ve özeni göstermişseniz kuşunuzunda herhangi bi engeli yoksa her sağlıklı muhabbet kuşu konuşur ırkların sadece görünüşleri farklı hadi birazda akılllı olsunlar fakat herşey yetiştirmede bitiyor...

4. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hmm. YEŞİL muhabbetler daha safkan olur diyolar haklılık payı varmıdır peki ?

5. kartall82

kartall82 Guest

vallaha kardeşlik bizim konuşturduğumuz 3 kuşta cek ti ve 2 si erkek 1 i dişiydi şuna garanti verebilirim bayanlar bu konuda daha hızlı ilerliyorlar ben yaklaşın 2 ayda 3 kelime yi zor ögrettim ama eşim 1.5 ayda 8 kelime öğretti ve dişi kuşlar erkek lere oranla daha gec konuşuyorlar

6. Tevfik AKTUNÇ

Doğadaki muhabbet kuşları yeşildir. Muhabbet kuşunun safkanı da yeşil diye geçiyor bir çok yerde :)

7. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Bizimki yanlış bilmiyorsam yerli-çek kırması ama konuşmada birçok İngilize taş çıkartıyor. :p Şaka bir yana bence ırkı çok da önemli değil en büyük etken en fazla 3 aylık bir erkek kuş sahiplenmiş olmak ve bol bol tekrar etmek.

8. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende katılıyorum yerli kuşum var net konuşuyo ilgiye bağlı dediğiniz gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

erkek alırsanız daha rahat olur dişiler biraz çekingen oluyomuş. konuşma ise ilgiye bağlı ırka değil bence.

Sayfayı Paylaş