Karadeniz Pet

ingiliz diye paylaşılan kuşlara inat maşallah kırıklarıma

Maşallah, Berkay usta bereketli üretimler olsun.
Standartları yukseltiyosun:)
parçalı yok mu parçalı☺

Maşallah, Berkay usta bereketli üretimler olsun.
Standartları yukseltiyosun:)
parçalı yok mu parçalı☺
teşekkürler bünyamin bey.sanırım bukez parçalı yok daha diken tuylerı yenı cıkıyor yavruların ama zannedersem parçalı olmayacaklar :)

Gelecek vadediyorlar maşallah, özellikle sari kafa
kartal yavrusu gibi duruyor:)

Maşallah :) boşver anne çek kırığı baba ıngiliz kırığı çiftten ıngiliz alanları :) tünekte belli ediyor kuşlar kendini tüyden sonra hepten uçuşa geçer bunlar. Hayırlı üretimler

Gelecek vadediyorlar maşallah, özellikle sari kafa
kartal yavrusu gibi duruyor:)
evet bünyamin bey gerçekten şaşırttı benide avucunuza aldıgınızda şok edecek kadar iri :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

Maşallah :) boşver anne çek kırığı baba ıngiliz kırığı çiftten ıngiliz alanları :) tünekte belli ediyor kuşlar kendini tüyden sonra hepten uçuşa geçer bunlar. Hayırlı üretimler
sağol ercan usta ;) hepimize hayırlı üretimler olur inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Maşallah.Bereketli ve bol üretimler.
teşekkürler uğur bey sizede saglıklı bol üretimler diliyorum.

Farkediliyor zaten, kuşun tunekteki duruşu ve ayaklardan.
Maşallah.

Berkay Bey hayranlıkla seyrediyorum. Döktürmüşsünüz gene. Maşallah maşallah maşallah.

Berkay Bey hayranlıkla seyrediyorum. Döktürmüşsünüz gene. Maşallah maşallah maşallah.
çok çok teşekkür ederim gurur duydum yorumunuzdan dolayı.çok sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Farkediliyor zaten, kuşun tunekteki duruşu ve ayaklardan.
Maşallah.
kuştan anlamak böyle birşey hatta ürettiği kuşu bilmeyenler okusun bu yorumuzu teşekkürler bünyamin bey

Rica ederim, forumda paylasimlarinizi takip ediyorum,
cidden faydalandigim bilgiler oluyor. Zaten urettiginiz
kuslar ortada, maşallah. Malesef o konuda haklisiniz
elindeki kuşun ne olduğunu bilmeyenler var.

Maşallah Rabbim nazardan sakinsin bereketli ve sağlıklı üretimler

Masallah kuslar cok guzel..Insallah daha da guzellesir ilk tuyden sonra..Hayirli uretimler dilerim.

Maşallah çok güzel yavrular. Uzun ömürlü olurlar inşallah.

Maşallah hayırlı üretimler olsun..
teşekkürler fatih bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

Maşallah Rabbim nazardan sakinsin bereketli ve sağlıklı üretimler
çok teşekkür ederim yusuf bey sağolun sizlerede inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

Hepsine maşallah. Tüyleri kadar ömürleri olsun.
teşekkürler gökhan bey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

Maasallah cok iri arkadan cekilmis resimde net belli oluyor .gule gule buyusun
teşekkürler gülşen hanım daha iyileri sizin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:58 --

Masallah kuslar cok guzel..Insallah daha da guzellesir ilk tuyden sonra..Hayirli uretimler dilerim.
teşekkürler serkan usta.hepsinin tüylerini bekliyorum zaten ;)sizede hayırlı üretimler sağolun

Geri