petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İngiliz erkek ile Yerli Dişi yavru verir mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Can E. PARLAR tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Can E. PARLAR

Merhabalar tekrardan, benim koça eş alayım dedim fakat aklıma birkaç soru takıldı. Satan ağabey ingiliz demişti (beyaz için) fakat ingiliz olmadığı aşikar. Çekoslavak mıdır yerli midir ki ?

Asıl sorum şu, bu ikisi yavru verir mi sizce? İngiliz yavru ile değiştireyim mi aldığım kuşu? Rengi hoşuma gitti aslında ama ne bileyim abi iyi biriydi fakat ingiliz beklerken bunun gelmesi...
    Birde getirip ingilizin yanına koyunca çok ufak göründü gözüme. Güzel yavruları olur derseniz ellemeyecem. Eciş bücüş bişeyler çıkar derseniz gidip dişi ingiliz yavru ile değiştirip onu büyütecem. Birde dişi daha önce yumurtlamış ama yavrusu alınmamış daha biraz hırçın diyordu. Yumurta kırabilir dedi. Kuluçkadayken bana getirilmiş.

Yorumlarınızı bekliyorum.

2. Gökhan YILDIZ

dişi kuşunuz yerli bence değiştirin edi ile büdü gibi durmuşlar en azından ingiliz kırığı alın yanına

3. Gokay Akgul

hayırlsı olsun bende bugun bir dişi aldm böyle sanırım bnmkiside yavru :) ama olsun büyürler zamanla :)

4. Can E. PARLAR

Teşekkür ediyorum Gökhan yorum için banada çok küçük geldi, çiftleşmekte zorluk çekiyolar diye okumuştum. Teşekkür ediyorum Gökay hayırlı olsun fakat benimki 1 yaşında imiş daha da büyümez sanırım :)

5. Gökhan YILDIZ

ricaederim 1 yaşındaki kuş büyümez ayrıca iri kuş kendini yavruyken belli ediyor ve 1 yaşına kadar pek fazla irileşmiyorlar.

6. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bence kendi boyutunda bir eş seçin..

7. Can E. PARLAR

Seçeneğim yoktu telefonda ingiliz demişti ağabey ama bunu getirince bişey demedim bilmişlik yapmayayım diye. Fakat yarın götürürsem geri alır o garantiyi vermişti sağolsun. Teşekkür ediyorum.

8. Kenan TÜRKOĞLU

çiftleşme konusunda şöyle söyleyebilirim sana;
    çiftleşirler ama boyut olarak erkek çok iri bu yüzden zorluk olacaktır ama çiftleşirler merak etme :) yavru olarak büyük ihtimal kırma olacaktır yavrular.. yanlışım varsa affola ustalarım dahada aydınlatırlar diye düşünüyorum..

9. Umutcan AĞLAR

en azından bi hollanda olsa yanında daha iyi olurr

10. abaramas

abaramas New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşlardada aynı sorun var hatta ikisininde sizin kuşlrala renkeleri aynı bende küçük olan dişiyi değiştirmeyi düşünüyorum ama petshoplar 3 yaşındaki kuşu kaç para sayar sizce?

11. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12

+++++++++++

12. Ezel ALBAYRAK

Paylaşta görelim dimi hı?
    ++++++++++++ :D

13. storyangel

storyangel New Member

Beğenileri:
    0