Karadeniz Pet

İngiliz erkek ile Yerli Dişi yavru verir mi

• Konbuyu başlatan Can E. PARLAR
  • Başlangıç tarihi
C

Can E. PARLAR

Guest
Merhabalar tekrardan, benim koça eş alayım dedim fakat aklıma birkaç soru takıldı. Satan ağabey ingiliz demişti (beyaz için) fakat ingiliz olmadığı aşikar. Çekoslavak mıdır yerli midir ki ?

Asıl sorum şu, bu ikisi yavru verir mi sizce? İngiliz yavru ile değiştireyim mi aldığım kuşu? Rengi hoşuma gitti aslında ama ne bileyim abi iyi biriydi fakat ingiliz beklerken bunun gelmesi...
Birde getirip ingilizin yanına koyunca çok ufak göründü gözüme. Güzel yavruları olur derseniz ellemeyecem. Eciş bücüş bişeyler çıkar derseniz gidip dişi ingiliz yavru ile değiştirip onu büyütecem. Birde dişi daha önce yumurtlamış ama yavrusu alınmamış daha biraz hırçın diyordu. Yumurta kırabilir dedi. Kuluçkadayken bana getirilmiş.

resim014w.jpg

resim007jt.jpg

resim008vm.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum.

dişi kuşunuz yerli bence değiştirin edi ile büdü gibi durmuşlar en azından ingiliz kırığı alın yanına

hayırlsı olsun bende bugun bir dişi aldm böyle sanırım bnmkiside yavru :) ama olsun büyürler zamanla :)

Teşekkür ediyorum Gökhan yorum için banada çok küçük geldi, çiftleşmekte zorluk çekiyolar diye okumuştum. Teşekkür ediyorum Gökay hayırlı olsun fakat benimki 1 yaşında imiş daha da büyümez sanırım :)

ricaederim 1 yaşındaki kuş büyümez ayrıca iri kuş kendini yavruyken belli ediyor ve 1 yaşına kadar pek fazla irileşmiyorlar.

bence kendi boyutunda bir eş seçin..

Seçeneğim yoktu telefonda ingiliz demişti ağabey ama bunu getirince bişey demedim bilmişlik yapmayayım diye. Fakat yarın götürürsem geri alır o garantiyi vermişti sağolsun. Teşekkür ediyorum.

çiftleşme konusunda şöyle söyleyebilirim sana;
çiftleşirler ama boyut olarak erkek çok iri bu yüzden zorluk olacaktır ama çiftleşirler merak etme :) yavru olarak büyük ihtimal kırma olacaktır yavrular.. yanlışım varsa affola ustalarım dahada aydınlatırlar diye düşünüyorum..

en azından bi hollanda olsa yanında daha iyi olurr

benim kuşlardada aynı sorun var hatta ikisininde sizin kuşlrala renkeleri aynı bende küçük olan dişiyi değiştirmeyi düşünüyorum ama petshoplar 3 yaşındaki kuşu kaç para sayar sizce?

10-15 e anca lırlar yaş onların için pek sorun olmaz aşırı yaşlı değillerse

Geri