petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İngiliz hasta...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Erman ARSLAN tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Dişi kuşum hastalandı, yem neredeyse hiç yemiyor, dışkısı popoya yapışıyor. antibiyotik tedavisine başladım ama dünden beri ilaç içtiğini görmedim. sık sık poposunu kaşıyor. pirinç haşladım dokunmadı bile. zaman zaman hareketli ama huzursuz olduğu her halinden belli. mikrobik birşey mi anlamadım. erkeği ayırdım yanından. Geçen hafta yem değişikliği yaptım, acaba yem ile ilgili olabilir mi? su gibi bir ishali yok ama kafesin içinde sıvı lekesi kalmış. Veterinere götürdüm antibiyotik verdi ama pek anladığını sanmıyorum, ne yapacağım bilemedim. Çok hassaslar gerçekten, nasıl yapacağım bilemedim... Geçen ay da yavru kuşumu kaybettim, bu da ölürse moralim altüst olacak.

2. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    geçmiş olsun soguk bir yerdemiydi kuş

4. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler, Ortam ısısı hep aynı özellikle dikkat ederim. Neden dir anlamadım ama yem değiştirmemle aynı zamana denk gelmesi beni şüphelendirdi. Daha önce de kullandım bu yemciyi ama açık yem sonuçta. Bilemedim.

5. Ahmet Behçet

hocam acık yem ıle pakettekılerın arasında fazla bı fark yok bence pakette olan kullanılsa daha saglıklı olurlar kusunuz da ınsallah en kısa zamanda ıyılesır.

Sayfayı Paylaş