Karadeniz Pet

İngiliz hasta...

Erman ARSLAN

Meraklı Üye
Arkadaşlar Dişi kuşum hastalandı, yem neredeyse hiç yemiyor, dışkısı popoya yapışıyor. antibiyotik tedavisine başladım ama dünden beri ilaç içtiğini görmedim. sık sık poposunu kaşıyor. pirinç haşladım dokunmadı bile. zaman zaman hareketli ama huzursuz olduğu her halinden belli. mikrobik birşey mi anlamadım. erkeği ayırdım yanından. Geçen hafta yem değişikliği yaptım, acaba yem ile ilgili olabilir mi? su gibi bir ishali yok ama kafesin içinde sıvı lekesi kalmış. Veterinere götürdüm antibiyotik verdi ama pek anladığını sanmıyorum, ne yapacağım bilemedim. Çok hassaslar gerçekten, nasıl yapacağım bilemedim... Geçen ay da yavru kuşumu kaybettim, bu da ölürse moralim altüst olacak.

Teşekkürler, Ortam ısısı hep aynı özellikle dikkat ederim. Neden dir anlamadım ama yem değiştirmemle aynı zamana denk gelmesi beni şüphelendirdi. Daha önce de kullandım bu yemciyi ama açık yem sonuçta. Bilemedim.

hocam acık yem ıle pakettekılerın arasında fazla bı fark yok bence pakette olan kullanılsa daha saglıklı olurlar kusunuz da ınsallah en kısa zamanda ıyılesır.

Geri