Karadeniz Pet

Ingiliz muhabbet kuşu aranıyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar erkek İngiliz 1 yaşlarında rengi ise yeşil harici her renk olabilecek bir muhabbet kuşu arıyorum.2 tane iri cins ( İngiliz kırığı - Hollanda kırığı) erkek 3 aylık muhabbet kuşuyla takas da ederim.

bende mevcut fakat ankaradasınız sanırım gönderim yapmıyorum

Siz yine de fotoğrafini paylaşın da bir fikir sahibi olalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

Günceldir arkadaşlar

Siz yine de fotoğrafini paylaşın da bir fikir sahibi olalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

Günceldir arkadaşlar

yavruları sattım malesef 15 20 güne tekrar yeme düşmeye başlarlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

istanbul'da iseniz ben de ingiliz arıyordum.

şuan hiç yok malesef 15 -20 güne yeme düşmeye başlarlar

Son düzenleme:
şuan hiç yok malesef 15 -20 güne yeme düşmeye başlarlar

2013 tkf bilezikli ingiliz satıyorum istanbuldayım

türkiye'de ingiliz cinsin ne olduğu biraz karışık bir konu olduğundan ben ingiliz diye şu aşağıdaki fotolardaki kuşlara diyorum. jumbo'dan bir tık daha ufak ve ince oluyor. kuyruğu uzun. aslında bir çeşit jumbo kırığı diye biliyorum. en alttaki fotoya özellikle dikkat ederseniz bazıları soldaki kuşa da ingiliz diyor ama o düz jumbo kırığı(bence). benim aradığım, ingiliz dediğim sağdaki gibi bir görünüme sahip. bu model bir yavru varsa ve istediğim renktelerse 15-20 gün beklerim : )

video'daki kuş benim ingiliz. ona eş olacak aynı model bir dişi arıyorum. 2 tane de yavru erkek lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=camgGkhltdQ

IMG-20150324-WA0030.md.jpg
[/url]

https://www.youtube.com/watch?v=camgGkhltdQ

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...