İngiliz muhabbet kuşu kafes önerisi

Konusu 'Cennet Papağanı Kafes ve Aksesuar Seçimi' forumundadır ve Babacik tarafından 31 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. Babacik

Babacik Site Bağımlısı

Beğenileri:
    7
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Merhaba, 1 yaşındaki tek dişi İngiliz kuşumun son 3 aydır kızışması ve yumurtlama macerasının son dönemlerine geldik, eskisi gibi neşeli bu süreci atlattık sanırım. Bir süre ona bir erkek kuş almayıp ilelebet bakireliğe iteklemem haksızlık gibi gelmeye başladı. Ben böyle düşünürken de abim saf kan ingiliz bir kuş almış kendi evine. Henüz birkaç aylık. Muhtemelen o büyüyünce yani bir 7-8 aylık olumca bizimkiyle tanıstırmak istiyorum. Yaş farkı sorun olur mu?
    Asıl sorumsa bu çifthaneler, aslında hagen vision alacaktım ama 400-500 lira vermeyi gözüm kesmedi. Bir de altını temizlemek de ugrastırıcı geldi. Değmez diyip büyük ferah bir çifthane almayı düşündüm. Önereceğiniz marka- site varsa lütfen paylaşın
    Şimdiden teşekkürler

2. Omer Sayar

Omer Sayar Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    29
    Yer:
    Ankara
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Papağan Türleri, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    5 ile 10 tane
    Gitti gidiyorsan 39tlye cifthane bulabilirsiniz temizliği zor altında tel olduğu için başka hiç bir sorunu yok

3. Mustafacakmak

Mustafacakmak Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    499
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Naturbird sitesinde cifthane var 80 cm lik altı tavalı temizlik acısında çok rahat okur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş