petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İngiliz Muhabbet Kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FurkanTürkan tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. FurkanTürkan
    Gizli

Öncelikle İyi Gunler jumbo,ingiliz,yerli,hollanda cinslerinin farkları nelerdir ve 2 adet ingiliz çift alıcam fakat bana alışmazlar diye tırsıyorum :) Konusturmak İsterim Biraz Bilgi Verebilecek varsa simdiden çok teşekkür ederim Ve ingiliz kuşlarının hakkında fazla bir bilgim yok :)

2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Ne Cins Alırsan Al Yavru Aldiğin Sürece Alişmama Gibi Bir Durum Söz Konusu Olamaz Tavsiyem 2 3 Ay Ayrı Ayrı Evlerde Kuşları Eğit Öyle Birleştir

3. FurkanTürkan
    Gizli

Ne bileyim Cevremden aldığım duyumlara göre çift aldıgım zaman benımle fazla ilgilenmezlermiş konusmazlarmıs hadı dişiyi bi taraf ettim ama erkeğin konuşmasını isterim Ondan böyle bir soru yonellttim :)

4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Konuşturacaksan 4 Aydan Aşaya Birbirlerini Görmesinler Bile Eğitemezsin Olmadi Dişiyi Akrabana Ver Onlarda Kalsın Sonra Alırsın Erkek Sende Kalsın

5. FurkanTürkan
    Gizli

Eyvallah Cok Saolasın Yardımların için tşkkrler

Sayfayı Paylaş