Karadeniz Pet

ingiliz muhabbet kuşum

• Konbuyu başlatan zuhal emer
  • Başlangıç tarihi
Z

zuhal emer

Guest
muhabbet kuşumu alalı 5 gün oldu yemek yemiyor yere de koydum kavonoz kapağına içine girip dağıtıyor sadece ve bir anda ürkerek kafesin içinde çırpınıyor ne yapmam gerekli ve aldığımda erkek dediler ama internette baktığım kadarıyla gagasının üstü mavi değil ve kaç aylık yavru mu resim attım ...
PHP:
[IMG]http://www.muhabbetkusu.com.tr/%3Ca%20href=[/IMG][URL="http://hizliresim.com/jzvdlm"]Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim[/URL]

[COLOR=silver][SIZE=1]-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --[/SIZE][/COLOR]

[URL="http://hizliresim.com/jzvdlm"]Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim[/URL]

fotoğraf ekte dişi mi erkek mi acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
jzvdlm.jpg

jzvdlm.jpg

Mor cere erkek. Yakın plan foto koyarsanız kaç aylık olduğunu anlarız. 5 gündür yem yemiyorsa hayatta kalacağını sanmıyorum. Sizden gizli yiyordur.

İngiliz değil. Kaç para verdin. Erkek

100 mü çok pahalı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

M9Prka

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

ne kadar ki elinde halkası da var 2014 doğumlu güzel bir petshoptan aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

ne kadar normalde İngilizler heryerde 100 tl ilk cennet papağanı aldım o çok ısırıyor diye değiştirdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:33 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

kaç aylık bilginiz var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

100 mü çok pahalı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
başka resimlerini de koydum kaç aylık sizce normalde fiyatları ne kadar

değil mi ingiliz ama tüyleri normallerden farklı halkası var gözleri daha iri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

konuşturmak için büyük mü peki

biraz gec kalınmıs olabilir ele alısırsa konusmayada baslayabilir

ele alıştı bana 2 aylık dediler ama yavru dediler nerden anladınız 4-5 aylık olduğunu

kafasında cizgileri yok tam belli olmuyor cinsinden dolayı kuş 2 3 aylıkta olabilir resimden belli olmaz

kafasında cizgileri yok tam belli olmuyor cinsinden dolayı kuş 2 3 aylıkta olabilir resimden belli olmaz

çizgi hiç yok bunda :) beyazdı ilk aldığımda şimdi renkleri çıkmaya başlıyor sarı olmaya başladı kafası aldığım yerdeki adam daha da belirgin olacak renkleri dedi çok üzülküyorum 2,5 yıllık bir kuşum vardı kaçtı şimdi bununda öyle olmasını istiyorum

çizgi hiç yok bunda :) beyazdı ilk aldığımda şimdi renkleri çıkmaya başlıyor sarı olmaya başladı kafası aldığım yerdeki adam daha da belirgin olacak renkleri dedi çok üzülküyorum 2,5 yıllık bir kuşum vardı kaçtı şimdi bununda öyle olmasını istiyorum

allahtan erkek vermıs egıtım sart ilgilenirseniz bişeyler olabilir

sürekli aynı kelimeyi mi tekrarlamam gerekiyor yoksa birkaç kelime aynı anda söylesem mi daha çabuk öğrenir

fıstık maviş aşkım gibi kelimeleri kolay söylerler . aynı kelimeyi tekrarlayın

maşallah kuş güzel ama fiyat yüksek ins dilediğiniz gibi eğtir kusunuzla bol vakit gecirirsiniz

Geri