Karadeniz Pet

ingiliz muhabbet kuşum

• Konbuyu başlatan zuhal emer
  • Başlangıç tarihi
kuş erkek ama ingiliz değil :)
ingiliz olmadığını nerden cıkardın acaba pekte iyi bilmiyormuşsun ingiliz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:31 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

ingiLAZ kuşunuz adamlar ıyı para kazanıyorlar vay bee 100tl güzel para

kaç aylık peki elinde bileziği var 2014 doğumlu ama birde farklı numaralar var onların anlamı ne biliyormusunuz acaba

hangi şehirden oldugu ve kımın kusu oldugu nu bellı dıyor TKKKF sıttesıne gırersen orada bılezık sorgulama var oradan kımın kusu oldugunu bulabılırsın

hangi şehirden oldugu ve kımın kusu oldugu nu bellı dıyor TKKKF sıttesıne gırersen orada bılezık sorgulama var oradan kımın kusu oldugunu bulabılırsın

evet aldığım petshop çıktı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

çoğu kişi ingiliz olmadığını söylüyor ama klasik muhabbet kuşlarından çok farklı tüyleri gözleri

Petshoplar genellikle parayı cebine koyana kadar yalan söylerler. Hayvanı geri götürdüğünüzde para iadesi olmamakta, şayet insafa gelinirse alternatif seçenekler sunulmaktadır. 100 tl çok gibi geldi bana. Üreticiye verseydiniz bu parayı az bile derdim.Güle güle yetiştirin. Saygılar.

yanlış görüyo olabilirim ama kuşun kafesi yuvarlaksa değiştirin kare veya dikdörtgen alın

benimki de yuvarlak.neden yuvarlak kafes iyi değil ????????

Kus cok guzel bir erkek yavrulari cok guzel olur ingiliz kirmasi iri bir kus buyudugunde iyice serpilir egitime uygun ben bu sitede french montlu kuslarin 40 50 tl satildigini gordum bu kadar tepki gormemisti :)

zuhal hanım kuşunuz ingiliz ama safkan değil 100 tl de biraz fazla dolayısıyla ama bu bir şeyi değiştirmez siz memnunsanız kuşunuzdan sorun yok demektir hayırlı uğurlu olsun.

bunun dışında yorum yapan arkadaşlara karşı üslubunuz hiç hoş değil lütfen biraz daha ılımlı olalım.burada konu açıp bir soru sormuşsunuz her türlü eleştiri, cevap ve soruya hazırlıklı olmak zorundasınız. burası bir forum sonuçta büyük bir topluluk ve her çeşit insandan var..

zuhal hanım kuşunuz ingiliz ama safkan değil 100 tl de biraz fazla dolayısıyla ama bu bir şeyi değiştirmez siz memnunsanız kuşunuzdan sorun yok demektir hayırlı uğurlu olsun.

bunun dışında yorum yapan arkadaşlara karşı üslubunuz hiç hoş değil lütfen biraz daha ılımlı olalım.burada konu açıp bir soru sormuşsunuz her türlü eleştiri, cevap ve soruya hazırlıklı olmak zorundasınız. burası bir forum sonuçta büyük bir topluluk ve her çeşit insandan var..

haklısınız ama fesatça yorum yapanlara sinir oluyorum bilmiyorsa yorum yapmayacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

normalde ingiliz muhabbet kuşlarının fiyatları ne kadar daha rengi bile oturmamış bunun yavru yeni yeni çıkıyor renkleri

V2A8yy.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

http://hizliresim.com/V2A8yy resim nasıl yükleniyor acaba ben sadece link atabiliyorum

değil mi ingiliz ama tüyleri normallerden farklı halkası var gözleri daha iri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

konuşturmak için büyük mü peki

ben de bilmiyordum yeni öğrendim bakın hızlı resimden kopyaladınız sonra işaretlediğim yere basıyorsun oraya yapıştırıyorsun oluyor.Bu arada kuşun çok güzel :) maşallah...
jzLrR9.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkek gibi ama ingiliz değil bu kuş

haklısınız ama fesatça yorum yapanlara sinir oluyorum bilmiyorsa yorum yapmayacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

normalde ingiliz muhabbet kuşlarının fiyatları ne kadar daha rengi bile oturmamış bunun yavru yeni yeni çıkıyor renkleri

ingilizlerin fiyatı 70 ile 130 tl arasında değişir bu değişken ise ırkının safkanlığıyla ve kuşun kendine has güzelliğiyle alakalıdır.

kim size fesatlık yapmak isteyebilirki ? yardım almak için yazdınız insanlar yardım etmeye çalışıyor kimseyi terslemeye abuk sabuk cevap vermeye gerek yok yazmayın ozman birşey gidin aldıgınız yere güveniyorsanız onlarla halledin işinizi

Geri