Karadeniz Pet

İNGİLİZ yavru arıyorum. - İSTANBUL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botaninko

Meraklı Üye
-aramıyorum artık-

-İstanbul'da yeme yeni düşmüş, düşmek üzere olan İNGİLİZ cinsi yavru arıyorum.

-Renk olarak mavi tonlarında istiyorum. spangle iyi olurdu.

-Cinsiyet farketmez.

Başka kuş (kırık, çek vs) önermezseniz birbirimizin vaktini almış olmayız. Yine yeşili, sarısı olan kuşları da önermezseniz...

Not: İngiliz diye Jumbo kırığına demiyorum. aşağıdaki kuşlar gibi olacak.

Son düzenleme:
Sitede [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] bey ile bir iletişim kur derim.

şöyle bir dişi ingiliz yavrusu lazım. kaç aydır bulamadım. satmıyorsanız bile satan tanıdığınız varsa yönlendirirseniz sevnirim.

[MENTION=3564]Ercan Uçar[/MENTION] Elinde olması gerekiyor iletişime geçin. Hayırlı olsun.

[MENTION=3564]Ercan Uçar[/MENTION] Elinde olması gerekiyor iletişime geçin. Hayırlı olsun.

ferdi abi ben yeni kuş aldım ingiliz kırması diye doğrumudur abi ?

lylWYX.jpg

uzaktan bir fotosu

Hayırlı olsun. Ama ben pek ingiliz kırmasına benzetemedim. Güle güle besle.

abi birisi yerli dedi forumdan birisi çek dedi ırkı nedir abi ? kuşun gözleri biraz içe çekik abi bide kafası biraz daha geniş gözleri içerde gösteriyor abi nedir ırkı ?

abi birisi yerli dedi forumdan birisi çek dedi ırkı nedir abi ? kuşun gözleri biraz içe çekik abi bide kafası biraz daha geniş gözleri içerde gösteriyor abi nedir ırkı ?

Yerli olma ihtimali yüksek.

Elimde çok güzel ingiliz dişi var isterseniz waptan fotoğraf atabilirim Sultangazi 0539 441 21 40 (4 aylik)

-İstanbul'da yeme yeni düşmüş, düşmek üzere olan İNGİLİZ cinsi yavru arıyorum.

-Renk olarak mavi tonlarında istiyorum. spangle iyi olurdu.

-Cinsiyet farketmez.

Başka kuş (kırık, çek vs) önermezseniz birbirimizin vaktini almış olmayız. Yine yeşili, sarısı olan kuşları da önermezseniz...

Not: İngiliz diye Jumbo kırığına demiyorum. aşağıdaki kuşlar gibi olacak.

[MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] var forumda. İstediğin her türlü ing, jombo ve showları bulabilirsin. Eğer ulaşamazsan numarasını yollarım.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]'da olması gerekiyor.

Siz hala ingiliz kuş bulamadınız mı ? Benim ingiliz kırıkları yumurtadan çıktı, düşünürsen 0536 939 57 00 - Yunus

Bunları istemezsen forumdan Levent Acar, Murat Demir, Yusuf Kürşat arkadaşları tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri