petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ingılız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet YILDIZ tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet YILDIZ
    Gizli

bugun bıtane ıngılız aldım kafese koydum yalnız isal falan dııldı suan ısalhal oldu ılk günden duzelırmı acaba yardım

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    o bende ilk gün olduğu için strese bağlı olabilir..ilk eve gelen kuşlarda alışma süresinde olabiliyor..yarın tekrar bakın sorun devam ediyorsa buradan bilgi verin , yapmanız gerekenleri söyleyelim..

3. Mehmet YILDIZ
    Gizli

ilgi alakadan dolayı tşkler bır cıftte yerlı kusum var yumurtadan çıkmaya başladılar bellıı bır buyukluge ulaştıktan sonra yavrular babalarını ayırmalıyım bırcok kışı ayırmam gerektını soledı ama dışı tek bakabılırmı bırde uretım yapan yerlere baktım orda ben hıc ayrıldını gormedım sızce ne yapmalıyım serkan bey

4. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    anne babayı diyorsanız ne alaka tabikide ayrılmaz eşler..ama yavrular yeme düştüğünde ayırmanız gerekir..

5. Mehmet YILDIZ
    Gizli

baba eslesmek isteyı dogdugunda dısıden cvp alamayınca yavruları olduruyor falan dedıler

6. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    valla o şekilde ufak kavgalar oluyor ama herzaman bu durum olmaz..siz hiç ellemeyin bırakın kuşları kendi haline , ayırmanıza gerek yok..

7. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Eğer ishal geçmezse patates maması yapın, suyuna çay kaşığı ucuyla Türk kahvesi verin ve sıcakta tutun :)

8. Mehmet YILDIZ
    Gizli

ishal kesıldıı yalnız yem hic yememıs neden olabılırkı dünden berı yem yemıyo bır sıkıntı olurmu cvplarınızı bekliyorum en yakın zamanda resmınıde paylasıcam

9. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    yerine alışana kadar biraz yadırgar yem ve su içmez gibi görünür ama yaşaması gerektiğinden ve yeme suya ihtiyacı olduğu için sen hiç merak etme hem yer hem içer :)

10. Mehmet YILDIZ
    Gizli

bır sorum daha olacak dıger eslı kuşlarımın kafesı kokmaya başladı yuvanın ıcerısıne yapmıyolar ama yınede bır koku var acaba ne yapmalıyım ürkütmek ıstemıyorum kuşlarımı yavrulara bakmaz dıye terettut deyım temizlemesem mıkroplar urer ne zaman yapmalıyım suan 6 yumurta var 2 tanesı cıktı dıgerlerıde ıkıser gunu var acaba temızlık ıcın bellı bır zaman aralığı varmıdır bılgılerınızden faydalanmak ıstıyorum

11. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar bende evimde üretiyorum ve bu koku olayıyla hiç karşılaşmadım..Bence temizlik çok detaylı yapılmadığından dolayı oluyordur o kokular..ben herhafta normal temizlik dışında genel detaylı temizlik yapıyorum ..sizde detaylı bir şekilde kafeslerinizi temizlerseniz bu sorunun ortadan kalkacağı düşüncesindeyim..

12. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

odamda 6 tane kafes var 1i salma bendede bu koku olayı yok şúkür

13. Mehmet YILDIZ
    Gizli

lütfen fıkırlerınızı paylasırmısınız

14. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    İSİM SOYİSİM güncellemesi için bana öm atmanı rica ederim..

Sayfayı Paylaş