Karadeniz Pet

ingilizce kelime yardım!

Ömer Macit

Emektar Üye
--F--O-- arkadaslar bu kelimeyi bulmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz information değil cevap

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

kelime bilgisi yüksek arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim yarsıma için gerekiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

bilen kimse yok mu arkadaslar sözlüklerde arastırdım bulamadım

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim bende softwood gibi saçma bişey bulmustum hemen yazıyorum sizin önerilerinizide pazartesi açıklancak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:31 -->-> Daha önceki mesaj 09:30 --

3.harfi F olcak ama F değilki sizin yazdıklarınız :D genede teşşekkürler

Tam olarak FO değilmi kastettiğin, genelde bileziklerde kısaltma olduğu için FO olarak anladım ama şuda bi gerçek ingilizce de master yapmış eleman bu kelimeyi doğru bi şekilde sana telafuz edebileceğini sanmıyorum yani sana lazm olan gibi.. en azından bir kaç ipucun olsaydı 10 numara 5 yıldız olurdu

Son düzenleme:
16 21 yas arası öğrencilere ingilizce kursunda sorulmus pazertisi günü için ödev gibi tahmin edin diye ödüllü soruymus sözlükleri falanda karsıtırdık bulamadık birtek soft uyuyor softlu bişey olabilir sanırmm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:05 --

Tam olarak FO değilmi kastettiğin, genelde bileziklerde kısaltma olduğu için FO olarak anladım ama şuda bi gerçek ingilizce de master yapmış eleman bu kelimeyi doğru bi şekilde sana telafuz edebileceğini sanmıyorum yani sana lazm olan gibi.. en azından bir kaç ipucun olsaydı 10 numara 5 yıldız olurdu

aradğımız kelime infamous mış herkese teşekkür ederim.