Karadeniz Pet

İnglizler

Özgünn

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Muhabbet kuşları ciddi anlamda çok seviyorum. Özellikle yeşil olanları ve de forum da yaklaşık bir haftadır didik didik okuyorum bilgileri filan.
Büyük boyda olanları herhalde ingiliz muhabbet olarak geçiyor. Ben benimle dost olsun istiyorum ama muhabbet kuşu besleyen bir arkadaşım o öyle çok oynanmaz sadece konuşur diyor. Çek al diyor bana. Ama İngilizler daha güzel daha güçlü geliyor gözüme. İlk başta tek erkek alacağım eğitimden sonra arkadaş alacağım eğer olursa bu iş.

Ele gelen cana yakın olan ve de en güzel olan hangisidir Muhabbet kuşları türleri arasında?

Arkadaşlar herkese merhaba. Muhabbet kuşları ciddi anlamda çok seviyorum. Özellikle yeşil olanları ve de forum da yaklaşık bir haftadır didik didik okuyorum bilgileri filan.
Büyük boyda olanları herhalde ingiliz muhabbet olarak geçiyor. Ben benimle dost olsun istiyorum ama muhabbet kuşu besleyen bir arkadaşım o öyle çok oynanmaz sadece konuşur diyor. Çek al diyor bana. Ama İngilizler daha güzel daha güçlü geliyor gözüme. İlk başta tek erkek alacağım eğitimden sonra arkadaş alacağım eğer olursa bu iş.

Ele gelen cana yakın olan ve de en güzel olan hangisidir Muhabbet kuşları türleri arasında?

hocam çek muhabbet kuşları oyuncudur ele ggelir ama jumbolar yani daha iri kuslar ele gelmez diye anlasılmasın bu sadece iri kuslar biraz daha hantal olabiliyor ,fiyat itibari ile de bir show jumbo 120 liradan baslarken çek muhabbet 25-30 liradan baslar

Teşekkür ederim sağ olun.
Ben öyle pek bir hareket istemiyorum ama ele gelsin filan istiyorum o kadar. Jumbo değil der İngiliz bunu yapar mı

Çok genelleme yapmiyim ama kuşun boyutu
büyüdükçe hareketleri yavaşlıyor. Her kusta böyle olacak
diye değil ama geneli böyle.
Icine sinen kus daha iyidir, hem renk hem boyut olarak.

Teşekkür ederim sağ olun.
Ben öyle pek bir hareket istemiyorum ama ele gelsin filan istiyorum o kadar. Jumbo değil der İngiliz bunu yapar mı

hocam yavrudan alıp yetiştirirsen çogu muhabbetin bunu yapabilecegini düşünüyorum dier arkadaslarından söyledigi gibi önemli olan kusun senn içine sinmesi ırk meselesi bu kuslarda çok karısık herkes bişey söyler sen içine sinen hoşlandıgın yavru bi kuş alırsan sıkıntı yasama ihtimalin daha az olur

hocam yavrudan alıp yetiştirirsen çogu muhabbetin bunu yapabilecegini düşünüyorum dier arkadaslarından söyledigi gibi önemli olan kusun senn içine sinmesi ırk meselesi bu kuslarda çok karısık herkes bişey söyler sen içine sinen hoşlandıgın yavru bi kuş alırsan sıkıntı yasama ihtimalin daha az olur

Teşekkür ederim gerçekten aydınlattınız düşüncelerimi.

Hollanda veya İngiliz diye düşünüyorum

Teşekkür ederim gerçekten aydınlattınız düşüncelerimi.

Hollanda veya İngiliz diye düşünüyorum
mesela beni yeni yeme düşmüş yavrum var resimlerini ekledm babası sanırım ingiliz kırıgı buda ona çekmiş tabi ırkı çekde olabilir net emin deilim ama kuş ortada iri kuş =)

q4GNo3.jpg

9VmrJ9.jpg

gkOY3L.jpg

Çok tatlı maşallah :)

Çek çok ufak uzun böyle. Ve de iyi anne baba değillermiş. İngiliz benim için ideal sağ olun

Geri