Karadeniz Pet

İnsan canlısı afacan

elips

Meraklı Üye
Afacan sahiplendirilmiştir...ilan kaldırılabilir...teşekkür ediyorum...

Son düzenleme:
Fiyat 150 tl olarak güncellenmiştir...

Son düzenleme:
Bu fiyat sanki biraz yüksek gibi. Umarım hedeflediğiniz şekilde satabilirsiniz.

Olması gereken fiyat diye birşey yoktur. Piyasa açıktır siz bir ürünü 1000 e satılığa çıkarırsınız ben 10 a. ancak bana biraz yüksek geldi fiyat satamayabilirsiniz diye yardımcı olmak istedim. fakat kuşun renkleri çok güzel

Kuşun maşallahı var, gayet bakımlı ve sağlıklı görünüyor. Arkadaş da haklı olarak emeklerinin karşılığını isteyecektir. Bence fiyat makul.

Olması gereken fiyat diye birşey yoktur. Piyasa açıktır siz bir ürünü 1000 e satılığa çıkarırsınız ben 10 a. ancak bana biraz yüksek geldi fiyat satamayabilirsiniz diye yardımcı olmak istedim. fakat kuşun renkleri çok güzel
Size samimiolarak sordum sizce olması gereken fiyat nedir diye...alınmadım...yanlış anlamayın?

Kuşun maşallahı var, gayet bakımlı ve sağlıklı görünüyor. Arkadaş da haklı olarak emeklerinin karşılığını isteyecektir. Bence fiyat makul.
çok teşekkür ederim...aslında normal damızlıklara 75-100 tl istenirken ele alışık bir kuşa 150 tl nin normal olacağını düşünerek bu fiyatı yazdım...200 tl tamam çok ama 150 tl normal değillmi?

Ben de siz alındınız sinirlendiniz yanlış anlayıp sandım :) Valla üstadım kuşun renkleri çok güzel ve nadir bulunan türde. Ben beğendim ama hani fiyat konusunda da bir şey diyemiyorumki. Ancak Süleyman Hocam fiyatı makul buldu demekki piyasası o aralıkta değişiyor
alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

Satılmaz ise de sorun değil...biraz kızgındı şimdi eşe attım...bakalım belki baba olur :)...düşünceleriniz için teşekkür ederim...iyi günler.

Piyasadan ziyade burada emek önemli. Kuş yavru değil, bir miktar eğitim almış, bakımlı, sağlıklı. Bazıları yavru alıp uğraşmaktansa, hazır eğitimli kuş almak ister, çünkü sabırlı davranamayıp eğitmeye çalıştıkları kuşu agresif yaparlar. Kuş bahsedildiği gibi ise fazla bile eder ama satılır mı orasını bilemem :)

Piyasadan ziyade burada emek önemli. Kuş yavru değil, bir miktar eğitim almış, bakımlı, sağlıklı. Bazıları yavru alıp uğraşmaktansa, hazır eğitimli kuş almak ister, çünkü sabırlı davranamayıp eğitmeye çalıştıkları kuşu agresif yaparlar. Kuş bahsedildiği gibi ise fazla bile eder ama satılır mı orasını bilemem :)
teşekkürler