petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İnsan faktörünün önemine dair

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ab301 tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İnsanı taklit etmesi için alışması şart deniliyo ancak kapı zilini ve telefon sesinide taklit ediyorlar. Örneğin benim büyük kuşlar zamanında kanarya yanında durduğu için kanarya gibi ötüyor. demekki İnsan faktörünün önemi yokmu diyecez. Elden kaçan bi kuşu sadece kafeste eğitim vererek konuşturmak mümkündür aklıma geldi ?
    Planlarım arasında Ambulans gibi öttürmek var mesela :) arada bi ses kaydı dinletecem.

#1 ab301, 14 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2014
  2. oguzhan01

oguzhan01 Guest

benim çalıştığım iş yerlerinden birinde papağan vardı jako ırkından bir gece iş yerine kedi girmiş sabaha kadar bu kuşla uğraşmış ama zarar verememiş kuş sabah miyavlıyordu aynı zamanda milli piyango biletide satıyordu sesi kaydetmiş resmen gelip bilet soranlar oluyordu :) papağan ailesinden olan muhabbet kuşlarına da ses kayıtlarıyla öğretilebilir diye düşünüyorum :)

3. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gncl.......

4. hollanda

hollanda New Member

Beğenileri:
    0
    Ses kaydı dene bizide haberdar et :)

Sayfayı Paylaş