petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İnsana alıskın 2 kuşu eşe atmak hkk sorularım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı

Merhaba arkadaslar,benim 8 aylık erkeğim var 5 6 kelime konusuyor cok evcil bi kuş ama o kadarda kızıstı oyuncagına yem kusmalar oyuncagıyla ciftlesmeleri falan vardı dünde bir arkadasım dişi verdi bana aynı benim kuşum gibi habire ellerde dolasıyo 1 yasında var oda baya kızısmıs bunların ikisini odaya saldım yanlız bıraktım gizlice baktım erkek yem kustu baya öpüştüler falan benim sorum ben bunları eşe atsam yavru alabilirmiyim şuan çifthanedeler ortasında tel var çifthanenin 1 hafta sonra birleştirmeyi düşünüyorum yavru alabilirmiyim bunlardan ?

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Yavru alabilirsiniz tabi,iki kusta hazır durumdaysa
    Neden olmasin. ,

3. Burak Boyacı

ikiside kızısmıs durumda ama ikiside ele alısık kuslar alamam diye düşünüyordum saolun inşallah alrım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

Cevap verecek başka birisi yokmu ?

4. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  5. Bulut YILDIZ

Burada zaten kizismis diyor ve siz havuc rendele diyorsunuz ayrica kizistirmak icin napabilirim demiyor ele alisik kuslari ese atabilirmiyim diye soruyor havucla ne alakasi var:confused:

6. Burak Boyacı

aynen öyle zaten kuslar kızıskın ve mama havuc veriyorum

7. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Tabiki alabilirsiniz , çabuk uyum sağlamışlar gibi gene de aynı kafeste gözlemlersiniz.

8. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınız yaş olarak ideal yaştalar.
    Üstelik ikisi de yabani değil, birbirleriyle de iyi anlaşmışlar.
    Olmaması için hiçbir sebep yok.
    İki-üç yaşında, bu zamana kadar hiç eşe atılmamış kuşlardan yavru alanlar var.
    Ama bu on gün de sürebilir, üç ayda sürebilir, bir yıl da sürebilir.
    Mühim olan sabır ve kuşlara rahat edeceği bir ortam hazırlamak.
    Gerisini onlara bırakın.

9. Burak Boyacı

çok teşekkür ederim hepinize,kuşları bir araya çifthaneye atmıstım ilgilenmediler birbirleriyle sonra 1 tek tüneğe düşürdüm tünekleri şimdi hep beraberler dişide 1 2 kelime biliyor ama net söyliyemiyor konsup konusup kafa sallıyorlar beraber yem kusuyo erkek inşallah yavru alırım bu saydıklarım eş tutma belirtisimidir acaba?

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tabiki de alabilirsin inşaallah es tutarlar

11. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    eşse yaşlar uygunsa alırsın fazla ilgilenme ve cok salma

Sayfayı Paylaş