Karadeniz Pet

İnternetden Alışveriş Yaptığım Site

Volkan SARSAN

Paylaşımcı Üye
.................................

Son düzenleme:
yıllardır bende buradan yapıyorum.çok güvenli ve hızlı.hatta bugün alışveriş yaptım yarın gelcek kargo.ama size tavsiyem quik marka almak yerine kiki veya versele laga yem alın

Uğur bey quik marka yem almadımki Bonnie ve Garden Mix markalı yemleri aldım.Bu siteyi geç bulduğum için pişmanım :)

Yem olarak bonnie değil de vitakraft tavsiye ederim. Ayrıca fiyatları bana biraz pahalı geldi. Vitakraft 12-13 tlye gittigidiyordan alıyorum burada 16

Sent from my iPhone using Tapatalk

Disardaki fiyatlarin %50 fazlasiyla satis yapiyor. Pahali site

evet juen petmarket güvenli ama maalesef pahalı...

2 çift kuş olduğu için vitakraft benim için pahalı oluyor.Ama tek muhabbet kuşu veya tek çift besleyen arkadaşlar için vitakraft mantıklı tabiki.Vitakraft dediğiniz gibi güzel yem ama benim aldığım Bonnie ve GardenMix yemler bana uygun geldi.

Vitakraftın tek çeşit yemi var oda avustraian diye.çok ağır yem.Pek sevmedi bizimkiler.Yem olarak bonnie çok iyiydi ama firma el değiştirdi galiba hem paketi dandik yaptılar hemde yemi.Sana kesinlikle KİKİ ve versele laga yı tavsiye ediyorum.Piyasanın en iyi yemleri zaten

kargo ücreti alıyorlarmı bide site güvenilirmi ? ayrıca fiyatlar petshoplara göre daha uygun diye duymustum öyle mi ?

beyaz değirmen dedikleri sitede 2 çeşit yem var abuk sabuk sitelerden alışveriş yapmayın

kargo ücreti alıyorlarmı bide site güvenilirmi ? ayrıca fiyatlar petshoplara göre daha uygun diye duymustum öyle mi ?

Kargo ücreti 4 lira ödedim ama sitede Aras kargo ve MNG kargo tercihleri çıkıyor.MGN kargonun ücreti 7 lira gibi birşeydi ama ben ucuz olsun diye Aras kargoyu seçtim zaten bize yakın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Resimdekilerin Hepsi Nekadar Tuttu :) ?

28 lira tuttu Ozan Bey.

Kargo ücreti 4 lira ödedim ama sitede Aras kargo ve MNG kargo tercihleri çıkıyor.MGN kargonun ücreti 7 lira gibi birşeydi ama ben ucuz olsun diye Aras kargoyu seçtim zaten bize yakın :)

teşekkürler.
tüm siparişleriniz 1 pakette mi geldi ?
kapıda ödeme varmı acaba ?

Akvaryum urunleri icin otuz.com
Her ikisi icin canlishop.com cok uygun siteler oldugunu dusunuyorum

Gökhan bey şimdi göz gezdiriyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

teşekkürler.
tüm siparişleriniz 1 pakette mi geldi ?
kapıda ödeme varmı acaba ?

1 Paketde geldi büyük karton kutuya koymuşlardı ve ufak malzemeler sarılıydı.Kapıda ödeme seçeneği yok sanırsam ben kredi kartından ödediğim için dikkat etmedim ama büyük ihtimal kapıda ödeme yoktur.

Son düzenleme:
Önceki haftasonu gitmiştim ufak tefek alışveriş için, çalışanlar ilgililer sağolsunlar. Leventte metrocity yanından aşağı doğru inişdiğinde 4-5 dakikalık mesafede. Fiyat olarak araştırılıp gidilirse sorun olmaz, yol üstü denk gelinirse uğramakta fayda var diye düşünüyorum

Bugün bu ürünleri aldım juenpetmarket ten.kargoya vermişler yarın elimde olur.Kargo dahil 43 lira tuttu hepsi

Geri