Karadeniz Pet

İnternetden Alışveriş Yaptığım Site

Bugün bu ürünleri aldım juenpetmarket ten.kargoya vermişler yarın elimde olur.Kargo dahil 43 lira tuttu hepsi

Valla seranın ürünleri kaliteli ama öğrenci olduğumdan kullanamıyorum.Güzel ürünler almışsınız hayırlı olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:07 --

Önceki haftasonu gitmiştim ufak tefek alışveriş için, çalışanlar ilgililer sağolsunlar. Leventte metrocity yanından aşağı doğru inişdiğinde 4-5 dakikalık mesafede. Fiyat olarak araştırılıp gidilirse sorun olmaz, yol üstü denk gelinirse uğramakta fayda var diye düşünüyorum

Hakan bey vallahi hiç ana yeri nerde diye bakmamıştım söylediğiniz iyi oldu.En azından bundan sonra kargoya para vermem :)

Volkan kardeşim benim luş hasta olduğu için seranın vitaminin aldım.Senin yapcağın iş basit.Garden mix veya bonnie yem almak yerine versele laga al.5 lira.

Volkan kardeşim benim luş hasta olduğu için seranın vitaminin aldım.Senin yapcağın iş basit.Garden mix veya bonnie yem almak yerine versele laga al.5 lira.

Seranın vitaminini alcaktım aslında daha önce akvaryum olduğu için bende çok sağlam bir marka olduğunu biliyorum ama 20 lira civarıydı onu alamadım.Aslında Garden mix ve bonnie marka yemleri karışıtırıp veriyorum yağlanma ve bir sıkıntıda olmadı güzel yiyorlar.Ama ben yem konusunda araştırma yaptığımda versele laga ve vitakraft yemlerini öneriyordu herkes.Dediğiniz gibi bundan sonra versele laga ve bonnie yemlerini alıp veririm.Aslında birazda korkumdan beğenmezler diye yem değiştirmek istemiyorum.Teşekkür ederim öneriniz için.

internet sitelerinde çok güzel şeyler var ama kargo ücreti belimizi büküyor malesef

internet sitelerinde çok güzel şeyler var ama kargo ücreti belimizi büküyor malesef

Fazla alışveriş yaptığınızda kargo parası göze pek batmıyor ama 1-2 parça bişe alınca kargo parası çok ağır geliyor banada.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

Ben vitakraftın yemini bundan daha ucuz bir yerde görmedim. Evimin oradaki petshop 25e satıyor. 16,58 juen de.
gitti gidiyorda bi tane 14 var ama, kargoyu ödettirir.

Bir arkadaş daha burda vitakraftın yemini gittigidiyordan aldığını söyledi ama sanıyorsam dediğiniz gibi kargo parasını karşı tarafa ödetiyordur.Genelde vitakraftın ortalama fiyatı 17-18 lira internetde ama petshoplarda bu fiyat dediğiniz gibi olabilir.Çünkü fazla fazla kar koyuyorlar.

Fazla alışveriş yaptığınızda kargo parası göze pek batmıyor ama 1-2 parça bişe alınca kargo parası çok ağır geliyor banada.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

Bir arkadaş daha burda vitakraftın yemini gittigidiyordan aldığını söyledi ama sanıyorsam dediğiniz gibi kargo parasını karşı tarafa ödetiyordur.Genelde vitakraftın ortalama fiyatı 17-18 lira internetde ama petshoplarda bu fiyat dediğiniz gibi olabilir.Çünkü fazla fazla kar koyuyorlar.

Ben gittigidiyordan almıştım. Kargo parası yok 50 tl üstü ücretsiz yolluyorlar. Açıkçası alacağınız ürünleri google da arayın çıkan siteleri hesaplayın hangisi uygun ve güvenilir ise oradan alın. Bu site normal fiyatlarda satıyor piyasaya göre. Ucuz değil pahalı da değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdi şöyle bir durum var. İyi düşünmek lazım. Sadece mama için düşünürsek eğer; Elinde çok kuşu olan vatandaşın Vitakraft kullanacağını sanmıyorum. Az kuşu olan da 4-5 paket almaz sanırım 1 senelik stoğu 3-5 TL kar edeceğim diye.
Kargo ödemeyecek şekilde bir yerden bi bir almakta fayda var.

5 6 gün cok uzun süre değilmi... ?

Bu alışveriş yaptığım site için değil diğer alışveriş yaptığım bazı sitelerde böyle sıkıntılar yaşadım.Bu siteyi biraz geç tanıdım ve gönlümde artık ayrı bir yeri var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

Şimdi şöyle bir durum var. İyi düşünmek lazım. Sadece mama için düşünürsek eğer; Elinde çok kuşu olan vatandaşın Vitakraft kullanacağını sanmıyorum. Az kuşu olan da 4-5 paket almaz sanırım 1 senelik stoğu 3-5 TL kar edeceğim diye.
Kargo ödemeyecek şekilde bir yerden bi bir almakta fayda var.

Kargoyu kendisi ödiyeceği bir site varsa tabiki çok çok mantıklı.Ben mesela burda bizim petshoba göre örneklersem garden mix yemi 6 liraya satıyor.Bonnie yemi ise 8 liraya satıyor.Tabiki alacağım ufak tefek şeyleride fazla fazla fiyatlara satıyorlar.O yüzden biraz bana mantıklı geliyor internetden alışveriş yapmak.

Göztepedeyim ve inanılmaz korkunç fiyatlarda burada :) Kadıköydede bakımsız yerler olduğu için kadıköyden alışveriş yapıp o adamlara para kazandırmıyorum.

Göztepedeyim ve inanılmaz korkunç fiyatlarda burada :) Kadıköydede bakımsız yerler olduğu için kadıköyden alışveriş yapıp o adamlara para kazandırmıyorum.

sanırım bi bizim burdaki kuşcular düzenli ve temiz ve uygun satiyolar bugun tanıdiğim bir petshopcu dan 60 tl yerine 45 tl ye aldim çifhaneyi... bayada geniş

walla 60TL'lik kafesi 45'e veriyorsa 30a almıştır diye düşünüyorum.
Ben Hagen S1'i 110.-TL ye aldım nakit. Bu fiyata henüz bir yerde görmedim.
Adam 96TL'ye geldiğini söyledi. 100'e bırakmadı. Bunun dışında başka yerler 130 altına inmedi.

Bu Juanın yeri karşıda Esentepede. kalyon alışveriş merkezinin arkasında.
Kendiniz de gidip alabilirsiniz. Hem mağazayı gezmek her zaman iyidir.

Evet Levent bey bende yerini bugun öğrendim kesinlikle gidip oradan alırım artık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

sanırım bi bizim burdaki kuşcular düzenli ve temiz ve uygun satiyolar bugun tanıdiğim bir petshopcu dan 60 tl yerine 45 tl ye aldim çifhaneyi... bayada geniş

Valla benimde tek aldığım şey petshopdan çifthane oldu ama almaz olaydım.Adam sürgüsüz getirmişti benim için özel ve tanıdıktı.Aslında benim hatamdı sürgülü istiyorum diye söylemem lazımı.Şimdi temizlerken üşenmeye başladım :)

vitakraft'ın 500gr yemine ankara kızılayda bir petshop 30 tl fiyat çekti. İstanbul yine insaflı çıkmış arkadaş :)

Güvenli ve hızlı bir site,
köpeğim Mina'ya buradan bir kaç sey almıştım ama biraz pahalı almısım diğer siteleri araştırınca ,nerden baksanız diğer yerlere göre 5-10 TL fiyat oynuyor

Geri