petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İri kuşların konuşturulması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ensar YILMAZ tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Hollandaların konuştuğunu ve cana yakınlığını biliyorum. İngiliz muhabbetler ve show jumboların konuşturulurmu diğer muhabbetler gibi yavru erkek ingiliz yada show jumbo alsak konuşurlarmı eğitsek. İngiliz ve show'ların cana yakınlığı insanlarla etkileşimi nasıldır.

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    hepsi aynıdır bana göre egtime bağlı

3. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    abi konuşacagını dusunuyorum yavruyken alınmış her cins kuş egitilip konusturula bilir bence . misal şuan bende bi cift var erkek jumbo kırıgı dişi yerli . dişi tam bir yobaz :D hareket etsem kacıyor ama erkek görünce öne geliyor konusunca felan oda ıslık calıyor vs. bence her türlü kuş egitilip konusturula bilir .

4. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Bende öyle tahmin ediyorum da merak işte özellikle show jumbolar çok iri ve agresif duruyor ya hiç konuşup insana yakınlık gösterip oynuyacak bir havaları yok :) İngiliz ve show jumboları eğitmiş konuşturmuş birileri varsa yazarsa güzel olur aslında.

5. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    evet bende show kuşlarını merak ediyorum ve bunlar bence diğer örneğin yerli kuşlar gibi çok hareketli olmuyorlar..irilikleri gibi kendileride ağır oluyor..o nedenlede konuşturulmaları daha kolay olur diye düşünüyorum,ayrıca agresif denilince ben onunda yerli kuşa nazaran daha az agresif olduğunu en azından bendekini öyle görüyorum.

#5 ensar06, 23 Nisan 2015
    Son düzenleme: 23 Nisan 2015
  6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Ben görünüşü kastettim ters bakıyolar. Gerçekten ingiliz ve show bakmadığım ve bakan birisinden de deneyimlemediğim için insan ilişkileri oyunculukları nasıldır merak ediyorum

7. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    asaletlerinden olsa gerek duruşları gayet vakur..

8. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Aynen orası öyle :)

Sayfayı Paylaş