Karadeniz Pet

İri Muhabbet Kuşu Yavruları (3ü 150 TL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nevzat Samet BAYKAL

Paylaşımcı Üye
ERKEKLERDEN BİRİ SAHİPLENDİRİLMİŞTİR. GERİYE 1 DİŞİ 1 ERKEK YAVRU KALMIŞTIR. ADET FİYATI 65 TL, İKİSİ 100 TL.

01 - Irkı:

02 - Cinsiyeti: 2 erkek 1 dişi 1 Erkek 1 Dişi

04 - Yaşı: 04.10.2015, 06.10.2015 ve 09.10.2015 (dişi) doğumlu

05 - Sağlık Durumu: Çok iyi

06 - Bilezik No: -

07 - Fiyatı: Adet fiyatı 65 TL, 2 adet ve üzeri alımlarda adet fiyatı 50 TL.

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Ankara içi

11 - İrtibat Telefonu: Özel mesaj ya da konu altına yorum yazarak ulaşınız.

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar: İri bir yavrulardır. Anne baba 1 batın hariç her batında fallow (kırmızı gözlü Texas Clear Body türünde) yavru veriyor. Bu kuluçkada turkuaz mavisi opal yavru da verdi.

Son düzenleme:
01 - Irkı:

02 - Cinsiyeti: 2 erkek 1 dişi

04 - Yaşı: 04.10.2015, 06.10.2015 ve 09.10.2015 (dişi) doğumlu

05 - Sağlık Durumu: Çok iyi

06 - Bilezik No: -

07 - Fiyatı: Adet fiyatı 65 TL, 2 adet ve üzeri alımlarda adet fiyatı 50 TL.

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara Eryaman 4. Etap

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Ankara içi

11 - İrtibat Telefonu: Özel mesaj ya da konu altına yorum yazarak ulaşınız.

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar: İri bir yavrulardır. Anne baba 1 batın hariç her batında fallow (kırmızı gözlü Texas Clear Body türünde) yavru veriyor. Bu kuluçkada turkuaz mavisi opal yavru da verdi.

Nevzat abi bu resimdeki kuşun kursağı neden şiş yanlış anlaşılması olmasın amacım satışı baltalamak değil, benim kuşum 2. ayına girdi hala öyle o yüzden soruyorum.

Maşallah.Hayırlı alışverişler.

Maşallah, hayirli satışlar olsun.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun.

Nevzat abi bu resimdeki kuşun kursağı neden şiş yanlış anlaşılması olmasın amacım satışı baltalamak değil, benim kuşum 2. ayına girdi hala öyle o yüzden soruyorum.

Sayın [MENTION=17441]Nuri Colak[/MENTION] ; benim başka bir ilanımdaki kuşları şehir dışına istemiştiniz. Ben de size cevap yazmıştım. Zahmet edip benim cevabıma yanıt vermeyi bırakın (olumlu olumsuz), bir teşekkür bile etmediniz yanıtım için. Sonra utanmadan özelden açtığınız konunun linkini attınız yanıt istediniz şimdi de satış konumda soru soruyorsunuz, nezaketsizlik ediyorsunuz. Bir de bu samimiyet nerden geliyorsa bana aramızda bir hukuk bile olmadan abi diyorsunuz. Lütfen benimle bir daha diyaloga girmeyin. Zira nezaketsiz biriyle diyalog kuramam. Biraz sert bir yazı oldu. Forum üyeleri lütfen kusuruma bakmasın. Rahatsızlık verdiysem özür dilerim. Ama bu tarz davranışları forumda bazı üyeler gerçekleştiriyor ve çok defa karşılaştım. O yüzden böyle bir yanıt yazma gereği duydum.

Sayın [MENTION=17441]Nuri Colak[/MENTION] ; benim başka bir ilanımdaki kuşları şehir dışına istemiştiniz. Ben de size cevap yazmıştım. Zahmet edip benim cevabıma yanıt vermeyi bırakın (olumlu olumsuz), bir teşekkür bile etmediniz yanıtım için. Sonra utanmadan özelden açtığınız konunun linkini attınız yanıt istediniz şimdi de satış konumda soru soruyorsunuz, nezaketsizlik ediyorsunuz. Bir de bu samimiyet nerden geliyorsa bana aramızda bir hukuk bile olmadan abi diyorsunuz. Lütfen benimle bir daha diyaloga girmeyin. Zira nezaketsiz biriyle diyalog kuramam. Biraz sert bir yazı oldu. Forum üyeleri lütfen kusuruma bakmasın. Rahatsızlık verdiysem özür dilerim. Ama bu tarz davranışları forumda bazı üyeler gerçekleştiriyor ve çok defa karşılaştım. O yüzden böyle bir yanıt yazma gereği duydum.

Merhaba, forumda herkes abi kardeş gibi olduğu için o nedenden dolayı abi deme gereksimi duydum konularıma baktığımda hiç bir konumda yazınızı göremedim sanırım başkasıyla karıştırıyorsunuz evet ben size özel mesaj attım ama siz yanıt vermediniz. Ama yinede farkında olmadan bir yanlışım oldu ise özür dilerim [MENTION=7006]Nevzat Samet BAYKAL[/MENTION]

Sayın [MENTION=17441]Nuri Colak[/MENTION]; konuyu amacından çıkarmak istemiyorum. Gereksiz tartışma yoluyla konu kirliliği de yaratmak istemiyorum. Evvela ben sizin konunuza yorum yaptım demedim. Siz bana diğer ilanım için özel mesaj attınız ve kuşları şehir dışına istediniz. Birkaç özel mesajlaşma oldu ve hala kayıtlılar. Siz son mesajıma bırakın yanıt vermeyi teşekkür bile etmediniz. Ben de sizin işiniz bana düşünce attığınız özel mesaja da haliyle yanıt vermedim. Bana yanıt vermeyen ya da teşekkür bile etmeyene neden yanıt vereyim. Tuttunuz bir de satış konumda soru sordunuz. Ayrıca o kadar nezaketsizsiniz ki satış konusuna iyi satışlar bile demeden pat diye soru soruyorsunuz. Daha bunun üstüne söz söylenebilir mi? Ayrıca abi kardeş ortamı varsa da belli bir hukuktan sonra olur. Direkt birine abi diyemezsiniz. Son mesajım forumu gereksiz yere meşgul etmek istemiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

İlan günceldir.

Sayın [MENTION=17441]Nuri Colak[/MENTION]; konuyu amacından çıkarmak istemiyorum. Gereksiz tartışma yoluyla konu kirliliği de yaratmak istemiyorum. Evvela ben sizin konunuza yorum yaptım demedim. Siz bana diğer ilanım için özel mesaj attınız ve kuşları şehir dışına istediniz. Birkaç özel mesajlaşma oldu ve hala kayıtlılar. Siz son mesajıma bırakın yanıt vermeyi teşekkür bile etmediniz. Ben de sizin işiniz bana düşünce attığınız özel mesaja da haliyle yanıt vermedim. Bana yanıt vermeyen ya da teşekkür bile etmeyene neden yanıt vereyim. Tuttunuz bir de satış konumda soru sordunuz. Ayrıca o kadar nezaketsizsiniz ki satış konusuna iyi satışlar bile demeden pat diye soru soruyorsunuz. Daha bunun üstüne söz söylenebilir mi? Ayrıca abi kardeş ortamı varsa da belli bir hukuktan sonra olur. Direkt birine abi diyemezsiniz. Son mesajım forumu gereksiz yere meşgul etmek istemiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

İlan günceldir.

Hayırlı sahiplendirmeler :) maasallah yavrular Tosun :)

Güzel yavrular.Alana da satana da hayırlı olsun.

Güzel yavrular.Alana da satana da hayırlı olsun.

Maşallah çok güzeller hayırlı satışlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:19 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

Erkek kuşlardan biri sahiplendirilmiştir.1 Erkek 1 dişi kuş kalmıştır.

Hayırlı satışlar.

Hayırlı üretimler, hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:43 --

İlan günceldir.

maaşallah çok güzel yavrular,alana satana hayırlı olsun.

maaşallah çok güzel yavrular,alana satana hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:39 --

İlan günceldir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

Güncel.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

İlan günceldir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri