Karadeniz Pet

İri spangle yardım gerekiyor !

• Konbuyu başlatan Mubiş94
  • Başlangıç tarihi
M

Mubiş94

Guest
Arkadaşlar size önceden dişi kuşuma erkek alıcam demiştim ,bugün kuş pazarı dahil her yeri gezdim ama aradığımı bulamadım en son bizim buralarda kaliteli bi pet-shop var malesef fiyatların yüksek olduğunu bildiğim halde oraya gitmek zorunda kaldım ama adamı tanıyordum ve bir tane jumbo ingiliz kırmalarının arasından onlardan az bişey daha iri spangle gördüm ve çok beğendim ve 75 tl karşılığı aldım..Sizce kazıklanmışımmıdır,kafama takıldı aşağıda fotoğraflarını ekledim lütfen yardımcı olun bu fiyatı hakediyormu bu kuş.Cevaplarınız için bol bol teşekkürler..bide kuş biraz sakin geldi gerçi hepsini ilk aldığımda sakindi sonradan açılıyorlar.

1. Resim: http://i.hizliresim.com/PE9zD7.jpg

2. Resim: http://i.hizliresim.com/gLaR6b.jpg

Bence 75 tl iyi fiyat :) bana göre Hatta Siz kazıklamışsınız :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar size önceden dişi kuşuma erkek alıcam demiştim ,bugün kuş pazarı dahil her yeri gezdim ama aradığımı bulamadım en son bizim buralarda kaliteli bi pet-shop var malesef fiyatların yüksek olduğunu bildiğim halde oraya gitmek zorunda kaldım ama adamı tanıyordum ve bir tane jumbo ingiliz kırmalarının arasından onlardan az bişey daha iri spangle gördüm ve çok beğendim ve 75 tl karşılığı aldım..Sizce kazıklanmışımmıdır,kafama takıldı aşağıda fotoğraflarını ekledim lütfen yardımcı olun bu fiyatı hakediyormu bu kuş.Cevaplarınız için bol bol teşekkürler..bide kuş biraz sakin geldi gerçi hepsini ilk aldığımda sakindi sonradan açılıyorlar.

1. Resim: http://i.hizliresim.com/PE9zD7.jpg

2. Resim: http://i.hizliresim.com/gLaR6b.jpg

Kuş güzel fakat 50 tl civarı da aynı irilikte bulabilirdiniz ben jumbo kırığı + ingiliz kırığı çiftimi set olarak aldım (kafes falan) 80 tl ye geldi bana iri kuşlar yerlilere göre daha az hareketli oluyorlar çoğu zaman ama güzel kuş bol yavrularınız olur inşallah

bilezikte yazanları buraya yazar mısın ? AZ yazıyor sanki :)

Öncelikle yorumlar için çok teşekkürler içimi rahatlattınız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

bilezikte yazanları buraya yazar mısın ? AZ yazıyor sanki :)

Valla anlamlarını bilmiyorum ama gördüklerimi yazayım hemen :) 35a tkf 14 fln bişeyler yazıyor :)

Hayırlı olsun güle güle besleyin.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

maşallah güzelmiş

Öncelikle yorumlar için çok teşekkürler içimi rahatlattınız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Valla anlamlarını bilmiyorum ama gördüklerimi yazayım hemen :) 35a tkf 14 fln bişeyler yazıyor :)

TKF üretimi ben A yı AZ (almanyadan ithal) sandım :) Tkf dernek oluyor.

Bence kuşta fiyatta güzel. Senin içine sindiyse gerisi önemli değil zaten.

Güle güle besle.

Valla hiç anlamıyorum dernek iyi bişeymi yani :)) bide bi arkadaşım diyorki ben pet shoptan bilezik aldım ve yavrulara taktım bilezikleri sırf gösteriş için sorun olurmu diyor cevaplarsanız sevinirim bilginiz var sanırım bu konuda .tesekkürler

Bu arada diğer arkadaşlarada çok teşekkürler

maşallah kuşunuz çok güzel ve çok güzel çok uygun bir fiyata almışsınız. kırık bile olmayabilir bazen daha az vasıflı yavrular çıkabiliyor kuluçkalardan. 2014 tfk ve bu güzellik çok çok uygun fiyat gönlünüz rahat olsun bol bol yavru alın.

Bu arada bi arkadasım yaklaşık 2 sene önce bi jumbo almıştı fiyatı hatırladığım kadarıyla 300tl olması lazım almanyadan ithalmiş kuş öyle diyodu çok heveslenmişti ama kuş kısır çıkmış 1.5 sene kadar çok çaba vermiş yavru alamamış en son anlamıs kısır olduğunu :((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Olumlu mesajlarınız için teşekkürler,değerli arkadaşlar

tfk da kısır çıkması zor rahat olun

Yurt dışından ithal gelen kuşlar yabancı üreticilerin üretim fazlası kuşlardır.Ama 200 lira civarında kuşlar geliyor herkesinde hoşuna gidiyor.Sizin şu an aldığınız kuş boyut olarak tam bilemiyorum ama bakıcı kuş ayarında sanırım.Bilezik ise kesinlikle süs değildir.Arkadaşı dinlememekte fayda var zira birşey bilmiyor.Kuşun kimliğidir orjinal bilezikler.Mutlaka da gereklidir.

Kuş güzel, fiyatıda uygun. hiç sorun etmeyin, güle güle besleyin

Güzel kuş ve fiyat. Öyle bir kuş hatta çift bulsam, yavru alabileceğim bir çift alırdım ben :) show jumbolar çok hantal görünümlü sevmiyorum. ama ingiliz tür (ingiliz jumbo değil) diyorlar bunların boyutunda sanırım onlar güzel. bu dediğiniz ırk neyse bunlar da güzelmiş. boyut olarak da çok abartılı değiller. Hayrını görün

hayırlı olsun bencede kuşta güzel fiyatta güzel :)

Geri