Karadeniz Pet

Irk cins tahminleriniz nedir acaba?

PADISAH

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşumun ırkını bi türlü çözemedim kuyruğu uzun, çekeslovaklık var orası kesin ama kırmada olabilir tam emin değilim sizlere danışmak istedim şimdiden teşekkür ederim :)
GzWObb.jpg
govJL0.jpg
1daO9j.jpg

Irkını bilmiyorum ama maşallah çok güzel bir kuş

Maşallah çok güzel 1.5 yaş üstü erkek çek. Yalnız sizden rica ediyorum ilk fırsatta şu kafesten kurtulun... o boyası kalkmıs telleri kemirmesi kuşta direk hastalığa sebep olur iş işten geçmeden tedbirinizi alınız...

Maşallah çok güzel 1.5 yaş üstü erkek çek. Yalnız sizden rica ediyorum ilk fırsatta şu kafesten kurtulun... o boyası kalkmıs telleri kemirmesi kuşta direk hastalığa sebep olur iş işten geçmeden tedbirinizi alınız...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum.
Evet haklısnız o telleri diğer dişi kuş yaptı hep başka bi yeni kafese koysak mesela orayı bile kemiriyor hayvan , kısmetse bayramdan sonra çifthane salma kafes sparişi vereceğim sağolun :)

boyalı olursa son kaçınılmaz tabikide. muhabbet kuşlarımız dişisi olsun erkeği olsun kemirmeye meraklıdır boyalı oldumu oyun amaçlı kemiriyorlar fakat bu kimyasal boyalar kuşlarımız 1. numaralı düşmanı alacağınız kafez boyasız olursa faydasını görürsünüz. hayırlı günler

boyalı olursa son kaçınılmaz tabikide. muhabbet kuşlarımız dişisi olsun erkeği olsun kemirmeye meraklıdır boyalı oldumu oyun amaçlı kemiriyorlar fakat bu kimyasal boyalar kuşlarımız 1. numaralı düşmanı alacağınız kafez boyasız olursa faydasını görürsünüz. hayırlı günler
Dikkat edeceğim boyasız olmasına teşekkür ederim hayırlı günler :)

Geri