petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırk cinsiyet ve yaş?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Musa YEŞİLBAĞ tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali KOÇAK

güzel kuşlar güle gğle besleyin 6 -7 aylık İngiliz çek kırığı gibi

2. Musa YEŞİLBAĞ

teşekkür ederim aldığım yerde ingiliz çek kırığı dedi ben net bilgi almak için sordum yaşları o kadar var mı bana ufak yavru dediler ama peki bunlardan yavru alabilirmiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

yok mu daha net bilgi verecek

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kızısmamıslar daha erken yavru için bahara alırsınız yavru

4. Ali KOÇAK

ufak yavru değiller.yaşlarını tam olarak bilemem erkek dişiden birazdaha büyük gibi dişinin gaga rengide oturmuş biraz kızışmaları lazım düzgün bakılırsa güzel yavrular vereceklerine inanıyorum

5. Musa YEŞİLBAĞ

anladım yuvalık takmalımıyım peki

6. Ali KOÇAK

yeni geldilerse yerlerine ve kafeslerine bi süre alıştıktan sonra takabilirsiniz ama biraz daha bekleyin kızışsınlar bence.

7. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    erkek rahat 1,5 yasinda disi ise 1 yasina gelmek uzere

Sayfayı Paylaş