Karadeniz Pet

ırk cınsıyet

• Konbuyu başlatan Numan Küçük
  • Başlangıç tarihi
N

Numan Küçük

Guest
20130421000050.jpg

20130421000326.jpg

Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün bi muhabbet kuşu aldım Cekoslavak mi bunun ırkı sevmiyorum da çekleri. Beraberinde aynı kafeste bulunduğu diger kuşlar hep jumbo kirmasiydi ben de bunların yavru olaylarından istiyorum dedim bu da vardi o kafeste zaten 5 tane kus vardı orda. Bana bunu verdi cok guzel yavru dedi bu da buyuyunce onlar gibi olcak dedi.. cekoslavak degil dedi jumbo kirmasi bu dedi digerleri gibi olmasada kafa yapar bu da dedi.. aldim ben de.. dediği gibi olur mu acaba jumbolar gibi koca kafali bisey istiyorum olur mu dersiniz.. bu işi yapanlar bilir...

Numan Bey öncelikle ailemize hoşgeldiniz sefalar getirdiniz :)

Kuşunuz jumbo kırması felan değil.

Cinsiyetini anlayamadım fotoğraflar net değil , kuşunuz jumbo kırması kesinlikle değil

Anladığım kadarıyla yerli, 0-3 ay aylık, erkek

İleride güzel bir şey olur mu? Su anda yeni olduğu icin fotograf cekerken stres oldu biraz. Soyle koca kafa bisey olmasini istiyorum jumbo gibi olmasina gerek yok. Bi de bunlar diger yerlilerden ayri bi kafesteydi onlardan vücutları göreceli olarak büyüktü fiyat olarak da daha fahali soyle soyliim yetiskin bir yerli mubisten daha büyük bu şimdi bi de yavru henüz. Güzel bişey olur mu acaba ben bu konuda cok hassasim gidip geri verebilirim yani istedigim gibi olmicaksa..
Su alttaki fotolardaki gibi benim istEdigim vucut vE kafa olarak..
1359776942406.jpg

1znc1s5.jpg

Cok teşekkür ederim eksik olmayın...
Yerli degil ayrica vücut hacmi yerliden baya bi genis..

Kuşun büyük ihtimalle çek kırması kardeşim.

Napiim geri mi veriim ? Benim istedigim gibi olmicaksa adam ingiliz cek kirmasi demisti kafa yapisi falan guzel olmicak gibiyse yani o fotolardaki gibi veriim geri ya

Geri